www.sudzibas.lv orange life/kupon.lv paldies par ceļojumu uz Barselonu

orange life/kupon.lv - paldies par ceļojumu uz Barselonu

nu skaisti,si firma ir vienkarsi tadi suudu dirseji.sodien vajadzeja notikt celojumam uz barselonu un ,paldies Dievam,ka mes vel nebijam aizbraukusi uz Rigu,jo dzivojam cita pilseta,3 stundas pirms celojuma piezvana un pazino,ka barselona atcel viesnicas rezervaciju.un celojums nenotiek.suņa murgi-vini nemaz nebija rezervejusi,jo katru reizi,kad prasiju kada viesnica,vini nevareja atbildeet!!UZMANIETIES!!!

G

A Anita Buža 10.07.2012

JĀAAAAAAAAAA

E eliotta 11.07.2012

vai naudu par ceļojumu atgrieza???

G gucisgucis 11.07.2012

ta ka celojumam vajadzeja notikt vakar, tad, protams, ka vel neatdeva naudu un, palasot visas sudzibas, ceribas mazas...

E eliotta 11.07.2012

nevajag to tā atstāt.. arī es esmu nopirkusi ceļojumu caur šo kompāniju. Nedod Dievs, ja kaut kas notiks tā kā man nepatiks.. Ja viss nebūs tā kā rakstīts aprakstā vai ceļojums atcelsies es tādu haju uztaisīšu, ka varbūt tad sāks domāt.

G gucisgucis 11.07.2012

mes jau ari to ta neatstasim, bet ja vini pasi labpratigi neatdos naudu, tad es jau painteresejos pie jurista, ka reali neko citu izdarit nevar, jo, ja iesudzes tiesa, tad vini sevi pasludinas par maksat nespejigiem un viss!!!
es tev iesaku uz celojumu necereet.

E eliotta 11.07.2012

ir pietiekami daudz sūdzības par šo kompāniju. varbūt tiešām vajag uzsūtīt kaut kādu tautas balsi vai bez tabu, lai papēta situāciju. Varbūt noraustās un kaut ko sāks mainīt.

G gucisgucis 11.07.2012

nu lai nem kads un uzsuta

E eliotta 11.07.2012

tikko atradu taadu rakstu. :)

G gucisgucis 11.07.2012

izlasiju, neko jaunu neuzzinaju! to visu informaciju bija jazina pirms pirkam celojumu, tagad par velu

E eliotta 11.07.2012

jā, tagad ļoti nožēloju, ka nopirku.. nu neko, gaidīšu savu ceļojuma datumu un tad jau redzēs kas notiks!

G gucisgucis 11.07.2012

uz kurieni nopirki, pa cik?

E eliotta 11.07.2012

Uz Prāgu.. tiku pati pirmā un abus pirmos kuponus dabūju katru pa 39.00 ls.. likās - super lēti, vienkārši gandrīz kā pa brīvu.. Tagad jau kuponi maksā ap 80 latiem, bet vienalga nav vajadzīgais daudzums izpirkts, kas arī noteikti varētu būt par iemeslu ceļojuma atcelšanai. cik palasīju citas diskusijas bija rakstīts, ka cilvēki tomēr ir tikuši ceļojumā, tiki tad atkal ir citas problēmas - visādas viesnīcu maiņas un kas tik vēl!!!

G gucisgucis 11.07.2012

nu ja, tad jau tev vel paveicas, ja ari nenotiks, tad ta nav tik liela nauda.mes par 2 kuponiem samaksajam 360latus

E eliotta 11.07.2012

tikai es nesaprotu to. kāpēc viņi pēkšni atceļ? kas spar vainu? saprot, ka tomēr nesaies ar naudām vai kas? Ko tev atbildēja pa telefonu? tikai to, ka atcelts un viss?

G gucisgucis 11.07.2012

barselona esot piezvanijusi un atcelusi viesicas rezervaciju, tapec celojums atcelts.tas ir nereali.vai tev ir zinama viesnica, kada paliksiet?man to neteica, katru reizi, kad prasiju ar kaut ko aizbildinajas un pedeja diena pirms brauciena vel aizvien teica, ka viesnicu nosaukt nevar, ka to pateiks autobusa.man pat pateica autobusa numuru-nu es jau domaju, ka noteikti tad bus tas celojums, bet ludzu, parsteigums bija liels, apdrosinasana bija nopirkta, mes jau gatavojamies braukt uz riigu...kad piezvanija.nu vardu sakot, mums ar viiru bija taaads soks..
un par to, kapec dazus atcel, dazi notiek, kaut kura sudzibu raksta bija pateikts-taa ir piramida, un to man pateica tagad ari jurists.

E eliotta 11.07.2012

piramīda.. kaut kāds vājprāts. bet kāda tur piramīda, ja nauda par ceļojumu viņiem tāpat visiem ir jāatgriež 100% apmērā. tad viņiem no tā nekāda peļņa nesanāk tā vai tā. es zinu tikai vienu viesnīcu Polijā - tranzītviesnīca, bet to galveno viesnīcu, kur būs nakšņošana 3 naktis es nezinu. ceļojuma aprakstā nav minēts, bet es aizsūtīju vēstuli ar jautājumu un arī ar saviem novērojumiem par to, ka dzirdētas daudz sliktas atsauksmes. redzēs ko atbildēs un vai vispār atbildēs.

G gucisgucis 11.07.2012

man uz epastiem vini neatbildeja un kad teicu, ka daudz sudzibas ir, tad vini vnk kluseja un ignoreja manis teikto.
piramiida-tur jau ta lieta, ka vini reti kuram atdod to naudu.

E eliotta 11.07.2012

tikko pazvanīju viņiem.. iedeva runāt sievieti ar jūtamu krievu akcentu. izstāstija man visu. nosauca viesnīcas nosaukumu, mājaslapu, telefona numuru ja kādi jautājumi. prasīju kāda garantija, ka ceļojums notiks? viņa saka - līdz augustam jau vēl daudz laika, noteikti nopirks to vajadzīgo kuponu daudzumu.. un tāda baigi pārliecinātā, ka viss būs ok utt. bt loģiski, ka teiks tikai pašu labāko.. loģiski!

G gucisgucis 11.07.2012

mums ari kadas 5 reizes, kad zvanijam teica, ka sis celojums NOTEIKTI notiks!!!un zini, pat noticejam

S Skolotāja 13.07.2012

Мы тоже с дочкой собирались в Барселону 10 июля. сегодня отнесла заявление на возврат денег, обещали вернуть в течении 2-3 недель, но как то неубедительно. Собираюсь ждать10 дней . после этого буду им звонить и предупреждать, что собираюсь написать заявление в полицию и пойду на передачу без цензуры к Мамыкину, предлагаю присоединиться, все мошенники бояться публичности.