www.sudzibas.lv Orange Life krāpšana lielos apmēros

Orange Life - krāpšana lielos apmēros

Lūdzu, atsaukties cilvēkus kuriem 2h pirms ceļojuma uz Spāniju, piezvanīja firmas pārstāvji un atcēla ceļojumu uz Spāniju jūlija sakumā 2012. gada.

Ko teica firma?
Vai esat vērsušies policija?
Vai kādam atmaksāja zaudēto naudas summu?
Ko darījāt?

Esmu izmisusi, 340 ls un sabojāta vasara :(

; ;jgi;ygv v 06.09.2012

tu no mēness nokriti, vai?

pameklē tepat vietnē: tēmu ar nosaukumu "kupon.lv, orangelife.lv"

M Milagro 07.09.2012

Kas Tu astronauts? Es jau skatījos.Par Spāniju nekādas runas.

M Milagro 07.09.2012

Kas Tu astronauts? Es jau skatījos, par Spāniju nekā nav.

V valera111 07.09.2012

; ;jgi;ygv v 07.09.2012

Aptaurētā Milagro!

Par Spāniju varbūt arī nekādas runas tur nebija! Bet par firmu gan! Vai tas tev neliek ne par ko aizdomāties???

M Milagro 07.09.2012

Tev gan tas jautājums sasāpējis! Varbūt izlasīsi ko es uzrakstīju? Varbūt pamanīsi ka es tur jautājums uzrakstīju?

Firma ir mājas lapu izdzēsusi, un man interesē vai vismaz VIENS cilvēks dabūju savu naudu atpakaļ, ja JĀ tad kā???

K Katrina06 07.09.2012

Milagro, daudz cietuchie. Visaadi braucieni. Uz jebkuru gaumi. Neviens naudu nesanjema. Ljoti daudzie griezaas ar iesniegumu policijaa, ko arii jums iesaaku dariit. Tagad jau ir ierosinaata kriminaal lieta. Ja juus tas interese tad vairaak palasiet temu kupon oranglife. temaa par to pachu firmu