www.sudzibas.lv Omniva Sūda serviss

Omniva - Sūda serviss

Šis sūda serviss nevar piegādāt mazu paciņu, 2 dienu laikā, uz Auces pakomatu. Man tā bija ļoti svarīga, esmu dusmīgs. Tur ir tāds bardaks ka viņi tur neko atrast nevar, jālaiž virsū būs bez tabu. Bet gudri raksta ka ur baigi attīstījusies, līdz 90% ka klients savu preci jau saņem nākošajā dienā! Es speciāli no Rīgas braucu uz auci, pēc savas paciņas. Iztērēts laiks un nauda, a viņiem pofig!

28.08.2021

Papildināts Einars Butkus 28.08.2021

Es zvanīju šodien 2reizes,un man teica ka noskaidros un oarzvanis, tā ari neoarzvanija, tas ir normāli ko?!

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 30.08.2021

Labdien,

Jā, secinām, ka minētā sūtījuma piegāde tiešām bija aizkavējusies par 2 dienām.
Šobrīd redzam, ka sūtījums jau ir ticis veiksmīgi piegādāts un saņemts.
Atvainojamies par Jums radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

Good Intentions 28.08.2021

Kāpēc nepasūtīji uz Rīgu? Kāpēc nesagaidīji apstiprinājuma SMS, ka paciņa ir piegādāta? Varbūt pats varēji aizbraukt pakaļ paciņai? Ar piegādes servisiem mēdz tā gadīties, tas nav nekas jauns.

E Einars Butkus 28.08.2021

Viņai bija jābūt tur kyr jābūt, un es strādāju, un man nav nekyr jabeauc pakaļ, tas ir jūsu darbs. Mašīna brauca piektdien un sestdien, kāpēc paciņa netika atvesta, ja viņa bija pue jums, un vēl 2reiz zvanīju, teica ka noskaidros un parzvanis, neparzvanija, kas tā pa attieksmi ble? !

Good Intentions 30.08.2021

Tu strādā, bet tajā pašā laikā esi gatavs speciāli braukt uz turieni un atpakaļ, kas ir 220km!?