www.sudzibas.lv OKarte Okartes tarifi mobilajam internetam

OKarte - Okartes tarifi mobilajam internetam

Okarte krāpj cilvēkus. Regulāri ar bērniem skatamies Okrates akadēmiju, esmu šokā par to, kā Okarte maldina cilvēkus par tarifiem, tā kā man mājās jau ir pusaudzis, kas aktīvi izmanto mobilo tālruni, tad Okartes reklāmas iespaidā pārnesu viņa numuru, lai var izmantot mobilo internetu, bet izrādās, ka Okartes tarifs mobilā interneta izmantošanai nav vis kā tas tiek reklamēts0, 25 snt, īsto tarifu var vien atrast kaut kur dziļi viņu mājas lapā. Atšķirība tomēr milzīga, un, protams, ka par šādu maldināšanu neviens nedomā ne atvainoties, ne atgriezt pārmaksāto summu, jo viņu mājas lapā esot precīza informācija, tikai skatoties šovu, nekur netiek pateikts, ka patieso tarifu jāmeklē Okartes mājas lapā.

D

H hm 21.03.2010

LMT ir krāpnieki - viņi tikai māk apmelot citus!!!

I inkognito 21.03.2010

nesapratu sudzibu, OKartei internets mobilaja telefona 0.25Ls par dienu lidz plks 00:00 tad japiesledz atkartoti vai var lietot ar maksu par megabaitiem bet tas dargak, nejaukt ar OKartes internetu datoram! tam maksa par stundam vai par megabaitiem

A Aleksandrs 21.03.2010

lmt ir zagli un apzog klientus uz katra sola, zaude savus pieslegumus, krapjas uz okarteem, jo savadak nenopelnis miljonus:(

H HugoDjego 21.03.2010

Zaļa kaka.

K Kams 19.04.2010

Nespēja aktivizēt tarifu paša(s) roku līkuma dēļ nav lmt vaina.

N nazgra 16.09.2010

es lietoju ilgi okarti. jau 5 gadus un atvainojiet ja jus varat savā tīklā ladejot filmas no neta, sms sūtot un zvanīt gan savā gan citā tiklā un samaksāt pa to 5ls (uz menesi tas apmēram sanak) tad pasakiet man. Jo cik runajis esmu ar cilvekiem kuri ir citos tiklos ir tomer viņiem tas prieks dargaaks. Un sim kart kapec neiet? vienkārši! Jo mobilais ir kodēts LMT tiklā. pa 5ls servisos var atkodēt ja ir pretenzijas :)
p.s. nets ir stabils un atrs :) mobilais arī ietekme neta atrumu ( tas tiem kas cer ar vecu mobilo telefonu dabūt lielu ātrumu)