www.sudzibas.lv OKarte interneta banka

OKarte - interneta banka

Atvainojos par savu latv. gramatiku...esmu jenks.

Man šodien pārslēdza telefonu no ZZ uz OKarti. LMT man pieškīra tikai 50 santimus sākumkredītu. Plkst. 9:00 iegāju interneta bankā un veicu 5 Ls pārskaitijumu uz OKarti.. Visu dienu gaidu kad man piešķirs 5 ls lai varu kadam piezvanīt. Pagāja 5 stundas un nekaa. Zvanu LMT..šie saka: "Neesam vainīgi. Zvaniet savai bankai". Piezvanu bankai.. viņi saka: "Pārskaitijums ir sekmīgs. Iesaku jums izprintēt maksajumu, doties uz SEB pec zīmoga, un pec tam uz LMT apkalpošanas centru (jāgaida rindā), un jāprasa kapēc nav ieskatīti man 5 Ls?" sh*t! Zvanu atpakaļ uz LMT..operatore saka: "Mēs neesam vainīgi. Zvanāt jūsu bankai". Un tad es es palieku dusmīgs, saku "Yo, f*ck dat, bi*tch..tagad sešas stundas jau gaidu!". Viņa saka: "Jums jānāk uz LMT apkalpošanas centru.." Sh*t! Drīz būs 7 stundas pagājušas..un nau man tas 5 Ls kredīts.. Neiesaku nevienām maksāt caur i-banku. Peace.

J

K Kristya. 05.09.2008

Man gan ir Zz un viss ir perfekti.

J jenks 05.09.2008

Ir pagājušas 12 stundas un vel gaidu savus 5Ls !!

T toony 05.09.2008

Es papildinu o karti caur hansa i-banku un nesūdzos - viss laicīgi, viss notiek. Sūdīga tev tā banka.

I Ivans 07.09.2008

Da, meli ir te raksti par OKARTI. Es pargaju no zz uz okarti, vel viens pazina pargaja no amigo uz okarti un ne vienam neKADU PROBLEMU nebija. Kredits tika ieskaitits ! ls kaa nakas un viss notiek! Protams, ja maini tarifu planu okartei, tad atnemas 0.5 Ls un nav jabrinas ja tev ir 0.5 Ls pec tarifu planu mainas palikusi. Bet... es neticu, ka amerikanis Latvija paries no zz uz okarti! Neticu!!! Patiesibaa sini saitaa var karitig apmelot konkurentus... ZZ iet slikti, ja jau reiz ar startya komplekta iegadi var vinet telefonu. Tas nozime, ka neperk tos starta komplektus zz.

J jenks 07.09.2008

Tie nav meli! Ir svētdienas vakars plkst 18:30 un man vel nav 5 Ls kredīts uz OKarti. Tas nav "OK". Štatos viņi vismaz pacenstos atrast problēmu lai klientam nebūtu problēmas.. Tagad sanāk ka LMT vaino SEB.. bet SEB vaino LMT.. Bullsh*ts! Rīt man jātērē savs laiks iet uz banku pec zīmoga, tad jāčāpo uz Baznīcas ielu LMT, jāgaida rindā.. viss dēļ LMT kļūdas. Peace.

P.S. Es pārgāju no ZZ uz Okarti tapēc ka visiem manām paziņam ir LMT. Man patika ZZ, bet izdevīgāk bija pāriet uz OKarti - saglabājot savu numuru.

I Ivans 07.09.2008

Man neticas sitam visam tik un taa. jo kaut kaa taa sanaka, ka pirms tam tika rakstits par trukumiem zz darbibaa un augstajam cenam, bet tagad te uzreiz negativs raksts par okarti! Neizskatas, ka esi no statiem!

ļ Ļoļik 24.09.2008

Es ar šitā vienreiz gaidīju, tad paskatījos svešu nummuru biju uzlādējis :)

J Jonas__ 01.10.2008

Ieej okartes majas lapaa un izlasi: tur ir rakstits, ka, parejot no cita operatora prieksapmaksas kartes, tiek pieskirti 50 santimi kredits. Tik tiesa: neesi gadijuma papildinajis citu tel numuru??

J janka 04.11.2008

2 gadi jau papildinu okarti caur ibanku problemu nav bijis

P Pariize 04.11.2008

es ar vienmēr papildinu caur i-banku un man ir viss Ok!:)