oho - apsurds

Par cik šodien oho uzsāka drastiskas metodes pret saviem lietotājiem un dzēš kometārus, tad iesaku oho lietotājiem apvienoties un ignorēt, to pakalpojumus, lai tad paši ar sevi tusē uz nebēdu

E

L lietotaajs 16.06.2009

Totaalaakais stulbums izklaides vietni paarveerst par kaut kaadu disciplineetu kareivju vieniibu Aadazju poligonaa!
Mees OHO apmekleejam, lai izklaideetos nevis lai straadaatu! Un galu galaa es par to maksaaju naudu-mega anketa, statistika, fotoalbumu paplashinaashana, draugi online, fotoveerteeshana, emotikonu izmantoshana, utt.
Kaunieties, cien OHO!

E es 16.06.2009

Tieši tā, čuras galvā sakāpušas oho administrācijai.
Lai jau cīnās ar savu debilitāti, oho lietotāji viņus ignorēs un zaudētāji būs paši.Pārvāksimies uz citu portālu kur nebūs liegta vārda brīvība:)))))))))))))))))))))))))

Pievienojos ignorēsim oho pakalpojumus, lai sūkā oho:)))

T Tessa 16.06.2009

...citu iemeslu neredzu - ja admini tiešām tik traki iesvīstu uz pašu uzstādītajiem noteikumiem, tad reizēm pafiltrētu DG, bet to kkā nemana. man liekas, ka galvenais iemesls ir ieriebt Jums un izjaukt Jūsu labo kompāniju.
Izsūtīta: 2009-06-16 14:51
Izlasīta: 2009-06-16 15:01

A arīrepresēta 16.06.2009

par ko gan jūs brīnaties? politiskā cenzūra jau bija iepriekš, tagad sāksies "obļiko moraļi" uzspiešana... aizmirsāt, kas vinnēja Rīgā vēlēšanās? un kas būs nākamajās Saeimas vēlēšanās? m? ulaviļi misļ? m? ;) ura tovarišči!

E esse 16.06.2009

Sen bija laiks ieviest kārtību sadaļā Pieredzes apmaiņa! Tur daži niki ar neskaitāmiem kloniem sacentās paši savā starpā ar savām tjipa asprātībām un pilnīgi degradēja sadaļas nosaukumu.
Un nevajag te tagad brēkt, ja kādam pāri nodarīts- tak jau noprotams, kurš niks te visu šo uzrakstīja kā sūdzību.
Oho admini - malači!

T Tessa 16.06.2009

^esse^, varbut, nosauksi arii nikus, kuri tev ir tik nesimpatiski?:Dneskaitamie kloni ir radushies komentaru limita delj, ja tu vel to nezini.

/piekriit zaptei/
Esse, tak vispirms noskaidro par ko staasts!

A arīrepresēta 16.06.2009

banus dod par "dzēsto komentāru skaitu"- tātad pēc skaita, ne pēc būtības, jo bieži tiek dzēsti pavisam nevainīgi komentāri - kāds nu kuroreizi "dežurants" sēž modera krēslā un ar savu humora olekti mēra - tātad subjektīvs spriedums, nevis loģisks pamatojums.
tātad sanāk tā - pāris reižu trāpos uz modera neomu un pzdc, bans ir mans ;) nu nepatīk mans deguns - pzdc, bans ;) nu nesaprata manu humoru - pzdc, bans ;)

labākais piemērs, kad izbanoja vienu puisi no IG par "pornogrāfiju " - jams bij ielicis slavena mākslinieka darba reprodukciju ;) visa pasaule jūsmo par mākslasdarbu izstādēs, bet šeit tā ir "pornogrāfija" ;DDDDDDDD

G gacha 16.06.2009

Varbūt vēl aizskrienat uz cilvēktiesību biroju pasūdzēties? Nez ko ta neparakstaties zem savām vaimanām ar savu oho niku? Kādas jums būtu tiesības nākt manā mājā, teikt ka man skapis stāv pie nepareizās sienas un vēl par to apvainotas?

L lietotaajs 16.06.2009

"Tavaa maajaa?!" Es domaaju, ka taa ir izklaides vieta, kuras iipashnieki ir ieintereseeti piesaistiit klientus un attieciigi kaa pret klientiem arii iztureeties.

A arīrepresēta 16.06.2009

par "manām mājām" daļēja taisnība ir - oHo dienasgrāmatu sadaļā - es uzskatu, to par puslīdz privātu teritoriju, ok, ieraksts publisks, tātad aicināti piedalīties domu apmaiņā par ierakstu, nevis spamot un izteikt replikas par DG īpašnieka psihisko stāvokli.
bet kopumā - oho.lv ir sociāls portāls ar noteiktu mērķi, izveidots ar domu - ienāc manā mājā un jūties kā mājās - ne tā? ;) citādi kāda gan jēga viedot publisku izklaides portālu, ja tajā nevienu nelaiž iekšā? ;)

ja Ibio Mātes komentārs bija domāts man, tad neliku te savu oho niku, jo ne es viena tāda cietusi, un neba nu es vaimanāju, nekā, iesmaidu ;) vnk neizpratne par "dažiem vienlīdzīgākiem", kurus izbano bez paskaidrojuma, toties citi "vienlīdzīgie" var regulāri "žultēties" bez soda... un ne es šeit šo sudzību ieliku, ja kas ;) man atsūtija saiti uz šejieni, la palasu ;)

G gacha 16.06.2009

Lietotāj, beidz vienreiz lietot, un vispār, izvelc galvu no "aizmugures"! Izklaides vieta ir smilškaste tavas daudzdzīvokļu mājas pagalmā, un pat tad mājas pārvaldnieks var atnākt un aiz auss tevi izmest no turienes ārā ja tu neproti uzvesties. Oho ir konkrētu cilvēku projekts, roku darbs. Tev ir visas iespējas nākt viņu telpās, pat bez samaksas, spēlēties ar viņu mantiņām, un tajā pašā laikā tev ir jāievēro viņu noteikumi. Tu pat vari ieteikt, ka tas skapis pie citas sienas labāk izskatītos, nevis raudāt, ka gribi skapi pie citas sienas. Kas tur tik neskaidrs? Un ko tu domā ar klientu piesaisti? Tos štata 30 cilvēkus, kas iepirž kautko pie katra ieraksta? Tajā pašā laikā ir divtik cilvēku, kas saka ka pieredzes apmaiņas sadaļa tādā paskatā ir ateja, un viņi tur savu degunu nebāž. Vai tie nav klienti?

L lietotaajs 16.06.2009

Nu taa jau faktiski ir, ibiomat.Lai jau portaals paarveershas tikai par kaarteejo sekss kontaktu dibinaashanas vietu:)
Lai gan oho sevi tomeer pasniedz kaa ne tikai iepaziishanaas portaalu, bet gan daudzpusiigu izklaides vietu.

E esse 16.06.2009

Daudzpusīga izklaides vieta- tas taču nenozīmē nekontrolējamu verbālu dizentēriju! Lai dibina savu interešu grupu tie, kam patīk citus aplikt un par jebkuru tēmu ņirdzīgus komentārus rakstīt, aizskarot citus oho iemītniekus!

K karbonaade 16.06.2009

1. oho administracija rikojas pilnigi negodigi, jo vispirms tika izbanoti cilveki un pec tam celi pazinots, ka mainas noteikumi. Pirms tam vairakus gadus netika izteikta jebkada nepatika pret zults lejejiem. Ja butu stradats leni, ar apdomu un visu laiku, tad sobrid nebutu sacelta ap to aziotaza un lielie zults lejeji jau pasa sakuma but pieravusies.

2. Sobrid administracija dzes jubkuru tekstu, kas aizskar vinu ego, tiek redigeti jautajumi, redigetas atbildes. Pie tam tas viss praktiski tiek darits bez paskaidrojumiem - ko konkreta butne ir noziegusies. Vienigais veids, ka man izdevas panakt kaut kadu nebut atbildi, ir publiskojot saraksti. Pie tam atbildes nav parliecinosas.

3. ir variants nevis seit gaudot, bet domat, kura vietne ir pietiekami jedziga, lai varetu so nebut no garlaicigo sadalu parcelt.

Es velreiz atkartoju, ka es nerunaju, ka, iespejams, to vietu vareja savest kartiba, bet ne sadiem lidzekliem. Un lidz sim ta bija viena no interesantakajam pieredzes apmainas telpam virtualaja vide. Sodien vina ir koma.
Ar cienu, karbonaade.

Atlaujos piebilst, ka sobrid runaju ar savu niku, un ceru, ka oho administracijai pietiks goda un kauna, lai par so mani neizmestu no portala.

G gacha 16.06.2009

Tavas dienas ir skaitītas, jāaiziet pēc puķes ko uzlikt uz virtuālā kapiņa un sašmorēt karbonādes sanākušajiem gaviļniekiem.

E esse 16.06.2009

Vienīgie negodīgie šai reizē ir tie niki, kas izmesti no PA nu piedrazo Dienasgrāmatu sadaļu!
Jā, piekrītu tam, ka oho pārāk ilgi ļāva tiem žultsvēmējiem uzdarboties nesodīti.

Pilnīgi jāsmei, man arī šodien uzlika 2ivām tēmām banu, i par ko, ka pajautāju, kapē karbonādes tēmu izdzēsa.bēeee nu labais portāliņš sāk palik, tā, kā tādi bērni pa smiškasti spēlējās.
Lucy apsolās nevienu pakalpojumu vairs neatmaksāt, piekāšu kas mani skata un nevajag man redzēt nekādus draugus, lai tak oho tusē uz nebēdu pats ar sevi, ja jau tā!!!
Ritīgi nikna uz oho, ka izdzēsa 2ivus komentārus un tēmu arī, noteikumi tur nebija pārkāpti.
Nabaga Esse abižotā, tīri vai jāsmejās

R Rita 16.06.2009

divdomīga situācija!!! /divpusīga/ bija par daudz visatļautības DAŽIEM, , , kuri spanoja kur vajag un pat kur nav ne mazākās sajēgas!!! un tiem tad arī vajadzēja uzlikt ierobežojumus...
Citu cilvju vārdā, arī nesaprotu, ko un kāpēc un ko grib??
admiņi tur grib palikt, , , nu tā sacīt ...svaigā gaisā, lai ne viens pa kājām nemaisās??
ok!!! ir simtiem bezmaksas portālu>> kautvai šis :)))