oho - apsurds

Par cik šodien oho uzsāka drastiskas metodes pret saviem lietotājiem un dzēš kometārus, tad iesaku oho lietotājiem apvienoties un ignorēt, to pakalpojumus, lai tad paši ar sevi tusē uz nebēdu

E

S strangers 17.06.2009

Ibio... Ibio, a kāpēc man būtu jāreklamē sava seja? Vai tas ir obligāts noteikums, lai piedalītos PA? :))))
Tā kā OHo lietotājs esmu jau gadus 7-8, tad man vienmēr ir bijis uzjautrinoši, ka kāds jaunulis cenšas "kačāt pravas" un izlikties gudrākais pasaulē...
Manu seju labi zin un pazīst tie, kas ir mani "virtuālie draugi".

Par tēmām... Vai tiešām esi tik naivs, ka centies saskatīt līdzību starp autoru un viņa uzdotām tēmām?????
Tad jau Nassa, Pisha, vai kāda cita persona būtu vizualizējama kā superduperseksuāliperversadrāzējakasdzīvototālāseksabadā.

Bet, ja tevi sāpina tēmas par Pidariem, tad pasaki. :))))))

T Tessa 17.06.2009

:DDmani vispar fascine ta Nave virs shiis temas:DD
ziimiigi.
hotabitcham arii buchas:(

P purva_bridejs 17.06.2009

"jaunulis cenšas "kačāt pravas" un izlikties gudrākais pasaulē..." ja reiz uzkāpi tribīnē, tad paturpini domu, savādāk es nesapratu, kurā brīdī es kačāju pravas vai izlikos par gudrāko pasaulē?
Man tava seja nahuj neinteresē, bet nu manā skatījumā tāds anonīms puspidars vien esi, un ne jau tev būs norādīt, ka sēdēt portālā ar cūkas bildi profilā ir labais tonis, bet komentēšana citā portālā ar citu segvārdu norāda par cilvēka tieksmēm uz pederastiju!
Par kādām tēmām? Par kādu vēl līdzību un uzdotām tēmām tu murgo? Es biju domājis, ka tu bieži atsaucies uz pidariem, kā kāds nepatīk tā pidars. Varbūt parunājam par pidariem?

J Just 17.06.2009

Tā kā esmu, kā te saka, oho vecmēbele, tad atceros arī PA pirmo reformu. Toreiz gāja vēl augstākos toņos, un nekas, visi dzīvi palika, un daudzi atrodas oho vēl joprojām. Tiesa, toreiz laikam nebija tādu "sūdzību", kur izklieKt savu sāpi. Tā kā mieru, tikai mieru. Viss nokārtosies, un ja daži ārkārtīgi emocionāli personāži pazudīs, neviens neraudās un pat nezinās, ka viņi pazuduši. Manus komentārus var dzēst, ja grib - neuzskatu tos par tādām vērtībām, kuru pazušana būtu satriecošs zaudējums tautai.

Ibiomat Tu izklausies pēc tā pidara purva_bridejs, jo vienmēr Tev tie pidari uztrauca, nu ei tak purva_bridejs-Ibiomat uz DG un parunā ar tām apdalītajām cacām, vienmēr laipni gaidīts.Esi jau arī pidars salīdzinājumā Strangers, raksta ar savu niku, a Tu slēpies aiz cita nika, kā tāda bāba.:))))))

G gacha 17.06.2009

Un nez ar kādu niku tiko pidars-Oho novērātojs zem sava teksta parakstijās? :DDD

Jes, tak teicu, ka tas ir kurva_bridejs- Purva_bridejs, nabadziņš, šitāds aplauziens:)))))

G gacha 17.06.2009

Sarunāsim tā, kad uzzināsi kur tieši ir tavs pieminētais aplauziens, tad pasaki man arī, labi? ;)

Aplauziens ir tas, ka centies anonīmi uzbraukt Strangers :)) patiesībā pats esi zaķpastala un nevari no sava nika pateikt acīs.Memļa ne vecis.Izsecini pats, kas tad īsti esi Tu!!:))))))))

G gacha 17.06.2009

Pafiltrē tekstu - paseko līdz diskusijai neanonīmais memļak Oho novērotāj!;) Strendžeram neviens virsū nebrauca, kamēr viņš nesāka stāstīt par pidariem. Anonīms niks bij attiecībā uz pirmajiem anonīmajiem komentētājiem, kam gribēju, tam arī pateicu, kas es esmu! Un šitā vispār ir pērle no tavas izgāstuves(lasi: mutes) "nevari no sava nika pateikt acīs", kam pateikt acīs, cūkai profila bildē? Streindžers jebkurā gadījumā ir neanonīms tikai saviem "virtuālajiem draugiem"! :))

S strangers 17.06.2009

Nu, jebkurš "vecajs" jeb "vecā mēbele" zin, ka līdz banam Strendžeris bij un ir palicis Stragers!

Bet, ja kāds cenšas būt anonīms un tam taisnojas, kad ir atmaskots, tad ...
PB - ja man OHO bja aizdomas par tavu piederību minoritātēm, tad tagad tikai atkal par to pārliecinājos! :)))))
Kā saka, suns spalvu met, tikumu nē!
Tobiš, kas dvēselē ir pus vai pat pediņš, pie kam nav svarīgi, vai tam ir arī tīri fiziskas izpausmes, vai tikai garīgas, tas arī jebkurā tekstā, jebkurā topikā parādīs savu dabu...

p.s. man jau sen likās, ka ieliekot profilā šito rukša bildi, cilvēki sāks reāli cepties! :)))))
Jo nav nekā uzbudinošāka, kā bildē ieraudzīt sev līdzīgo sugas pārstāvi! :)))))))))))))))))))))))))))

kurva_bridejs- Purva_bridejs necepies:))
Tu vienmēr PA esi izklausijies pēc memļas un Tava vieta ir tā DG, tur Tevi pieņem savējie:))))))))))))))))))

nAAAAA!

es redzu, ka jums manis reaali pietruukst! :D :D :D
nu, taatad- par ko SAAPE? smilshu kasti aizsleedza? teicu tak priekshaa, kas jaadara! jaasuuta ieteikumu veestules, uzlikt iires maksu par kjebliisha tureeshanu PA. i kaadas pobeemas? to sanju zeel, kurus taapat alinjaa izdzers un eerkskjogu kruumaa izcuraas?
teica jau oHo proekshaa, ka majoritaates deelj paarmainjas. nu, tad raada shu, cik lielaa meeraa vecmeebeles speej savaakties kopaa un ko lietas labaa izdariit! gribu redzeet, cik shitentiem bljaaveejiem potenchu, piederiibas hetero, nememljaciibas un citu fiichu, ar kuraam reaali paspiiZdeet.
nju?

P purva_bridejs 17.06.2009

Un kuru krata vai tu esi Streindžeris, Strangers vai hotābič? Tāpat priekš manis tu esi cūka bildītē -anonīms tēls. ;) starp citu, vienai no tavām "virtuālajām draudzenēm", Tessai uzreiz devu skaidru norādi, kas es esmu. Takā par to, vai es gribēju palikt anonīms, neanonīms, vai tiku atmaskots bumbuļus man nepiesien ;) Varbūt tu domā, ka man runājot ar cūku vajadzēja vēl stādīties priekšā un teikt vārdu un uzvārdu? :)))
Tāda pieredzējuša speciālista pediņu jautājumos kā tu padomus laikam nevar ignorēt - būs jāiemēģina :DDD un necepos es par tavu profila bildi, vienkārši runājot ar tevi, tu man ne ar ko citu neasociējies kā tikai ar vecām celulītpakaļām un cūku :))

Oho Novērotāj memļa, pierunāji - necepšos ;)

L lapsaacijs_albiins 17.06.2009

kurva brideis, gribi labu padomu?
nopiZies!
(var pa trepeem)
ko tu peries peedeejaa laikaa?! kriize, vaj? :)))

Lapsaacijs_albiins palasi DG tak vairāk šamie neko nerunā, kā par krīzi, kāda tur šamiem piša, tak atrafējušies ir imotenti un masturbētājās sapņotājas.:)))))))

P purva_bridejs 17.06.2009

Jā spalvainais krīze - nav ar ko ;(( Un tagad vēl sāku šaubīties par savu orientāciju, negribās kļūdīties :DDDD
A kurš ta neperās pēdējā laikā? kopš pagājušās pirmdienas visiem man liekas ir iestājusies kautkāda nobīde galvā - lietotājiem, moderātoriem un pasīvajiem novērotājiem tai skaitā ;)

P purva_bridejs 17.06.2009

Un pasīvais novērotāj, impotents ir tavs tēvs. Es gan nezinu kā viņš tevi dabūja gatavu, bet ietekme ir jūtama ;)

kurva brideis Tu jau sāc paliks smieklīgs ar apvainojumiem.
Varbūt ierau kādu graķīti, tad ei un iečato DG, gan atbalstīs savējie:))))))

to oho noveerotaajs:

palasi manu DG, domas kardinaali mainiisies :DDD