oho - apsurds

Par cik šodien oho uzsāka drastiskas metodes pret saviem lietotājiem un dzēš kometārus, tad iesaku oho lietotājiem apvienoties un ignorēt, to pakalpojumus, lai tad paši ar sevi tusē uz nebēdu

E

S strangers 17.06.2009

PB... Klausi, ko Lapsācijs tev iesaka!!! Zegša trūkums ir graujošs!!!

A, ja kas, tā pati Tessa zin, kas esmu un kāds izskatos! :)

Un vai tad tas maina lietas būtību? Vai ceri, ka pasaules acīs izskatīsies labāks? :))))
Tici man, pat, ja rakstīsi OHO, ka esi krutais Purva bridējs, diemžēl būsi un paliksi tas pats Pušmucānu ciema Jēcis...

P purva_bridejs 17.06.2009

Es palieku smieklīgs ar saviem apvainojumiem? :DDDD Paskaties savās netīrajās apenēs vispirms "atrafējušies ir imotenti un masturbētājās sapņotājas"(c) ;)
Zini ko es tev čali pateikšu, uzskatu ka lielākā daļa no PA "vecmēbelēm" kā viņi paši sevi sauc, ir gudri un ar labu humora izjūtu. Nav ne mazākās nojausmas, kāpēc admini sāka tīrīšanu, bet pieļauju, ka tas varēja būt tāpēc, ka pārāk skarbi visus kas tur parādijās uzreiz kopīgiem spēkiem izlidināja ārā ar kaunu. :)) Bet nu tas ir tikai mans variants. Tu savukārt esi pilnīgs ambālis, un nevaru saprast, kāpēc tu esi iedomājies sevi par draudzīgā PA kolektīva sastāvdaļu?

prozit ;)

P purva_bridejs 17.06.2009

Ko klausi Stranger? Mācīt visas gudras, a kad iedot tad skuju :( :)))))

S strangers 17.06.2009

Labi, PB, beidzam strīdēties!

Jo, kā skatos, pirmkārt, nevaru nolaisties līdz tavam līmenim. Un otrkārt, tik zemā intelekta līmenī es nevarētu būt tev līdzvērtīgs pretinieks, jo tu mani sakautu ar savu Lielo Pieredzi! :)))))))

P purva_bridejs 17.06.2009

Paliec vien savos augstumos ;)

p.s. komentārs, kur prozit bij beigās, bija domāts pasīvajam novērotājam - aizmirsu ielikt atsaucu :))

kurva_bridejs- Purva_bridejs:)))) Tu tā blamējies te, kas maz neliekās.
Iesaku deletējies no oho, jo pišu tāpat nedabūsi:)))))
Tik tupu vīreli pirmo x redzu:))))))

P purva_bridejs 17.06.2009

Jā, deletēšos, un vēl pie reizes pārkrāsošu kompi zaļu un izbarošu govīm, lai miers mājās ;) :DDD
skaties kamēr vēl ir iespēja ībli ;)

J Just 17.06.2009

Lasīju Purvbridēja, Strendžera un Novērotāja sarunu ar lielu baudu.

L lapsaacijs_albiins 17.06.2009

/veederkrampjos saknjupis, skrien mainiit pampersus/

;DDDDD

A Adelheide 17.06.2009

mammiit miiljaa, kaa nu te iet!!! visu netiiro velju iznesaat izkarinaat jeb veel buus??? PA kaut kaa visi izskatiijaas daudz miermiiliigaaki, bet nu jau pat bail sametaas... hotabichs vispaar izraadaas aplam kaisliigs viirietis, kursh i matus...i traukus pleesh... ja pirms tam gribeeju piedaliities piketaa, tad shito izlasot...nu nezinu...nezinu... ies labaak pieregjistreeties lapsaacija intereshu grupaa un dziivos mieriigi...

P.S. hotabich, pirms bljausties kaa tiitars - paarbaudi info...nav pats oHo ne mazinjsh, ne hihlinjsh... ir gadiijies satikt dziivajaa... un tas nebija randinjsh...jo arii esmu oho "melnaa avs" :)))

L lietotaajs 17.06.2009

:))) Piekriitu Justei!:)

p.s. kaarteejais sviests-banu sanjemis taads lietotaajs, kuru vareetu saukt par tolerances un pieklaajiibas paraugu gan inetaa, gan reaalajaa dziivee.Jaasaak domaat, ka oho administraacija ir saeedusies vecas halucigeenaas seenes.Cita skaidrojuma man nav.

L lapsaacijs_albiins 17.06.2009

adele, laipni luuKta! :)))

par oHo, piekriitu adelei, nav ne mazinch, ne vinjam kas kaish. smuks, incanc puisis. ir satiktC dziivee, pirms gadiem etak 5.. :)

B BuutlsBamtrinkets 17.06.2009

Darīt jau īpašnieki drīkst kā grib, bet iesnas ārstēt ar mēles amputācijām?
Tā arī domāju, ka būs nejēdzīgi pārspīlējumi. Man jau liekas, ka viņiem kāds uzbrauca virsū un pašu ideja tā nav, imho.
Jau gadiem vajadzēja VIENKĀRŠI SEKOT SAVU PAŠU NOTEIKUMIEM. Viss! Neko vairāk...
Ressultāc nekāc.

A Andris Meijers 18.06.2009

Šie teksti (komentāri) tikai lieku reizi apliecina, cik zemu kritis oho līmenis. Reiz (sen) biju šajā portālā, un PA bija viens no iemesliem, kāpēc izdzēsos un neesmu tur atgriezies. Jo vienkārši nebija iespējas normāli kontaktēties (sarakstīties) ar cilvēkiem par tēmām, kas šķita aktuālas - skarot attiecību jomu. Sakarīgi un solīdi uzdots jautājums un lūgums padalīties pieredzē tika 2 minūtēs tā noliets ar žulti, ka riebās lasīt.
Ir viegli liet citiem virsū žulti, parakstoties ar anonīmu niku. Skumji un nožēlojami.
Ar cieņu - Andris (tas nav niks), kādreizējs oho "lietotājs"

Andris Meijers nabadziņš, nāc pažēlošu Tevi, nelaimes čupa bļin:))
Tak kontaktējis, onononē, dari ko vēlies, neviens Tev neliek līst tur kur Tev nepatīk:))))tip PA:)))

Jau, kā 2ivas dienas nēēsmu vairs oho un ja nekas nemainīsies, tad arī neatgriezīšos, jo ja par katru manu komentāru piesienās un bano...:)))

M moisha 21.06.2009

iesaku pārvākties uz padonak.lv, tur točna var rakstīt ko grip

L lietotaajs 23.06.2009

Veel tagad nesaprotu, kaadeelj esmu banota tajaa pashaa laikaa, kad tie cilveeki, kuri ilgstoshi izceelushies ar tolerances, pieklaajiibas un takta truukumu, turpina diskuteet veesaa mieraa:(...

A anna 26.06.2009

:)) kā pastāvīgie ohujisti sašūmējušies, jo viņiem kāds viņu vecumā atļaujas mācīt pieklājību :)
Ar oho moderatoriem viss skaidrs, viņiem beidzot ir aizgājis, ka sakarīgi cilvēki ātri vien no šī portāla notinas vai notīsies, ka paliks tikai iesēdējušās vecas miesas, kas, piesedzoties ar pārgudrības masku, turpinās atgremot savu žulti :))

^ ^esse^ 30.06.2009

Lūgums nejaukt nikus Esse un ^esse^.