oho - apsurds

Par cik šodien oho uzsāka drastiskas metodes pret saviem lietotājiem un dzēš kometārus, tad iesaku oho lietotājiem apvienoties un ignorēt, to pakalpojumus, lai tad paši ar sevi tusē uz nebēdu

E

A arīrepresēta 16.06.2009

tikko 8 reizes pārskatiju oho DG sadaļu - nekādas īpašās drazas neredzēju - parastā ikvakara pļāpa par apēsto, pastrādāto, izjusto un izlasīto... es savā DG rakstu ko gribu - tā ir mana.

/nosūta karbonādei krāšņu garnieri, pateicībā par sakarīgi noformulētu tekstu/

L lapsaacijs_albiins 16.06.2009

nomierinaas! es izveidoju IG ar attieciigu nosaukumu PA bez cenzuuras. luudzu, naak, kopee pastee un diskutee! keine probleme! nebanoshu nevienu no PA pazazieriem. arii tos, kuri suudzaas un teelo tikliishus un zzveer, ka degunus tur nebaaziis (klusaam sekojot liidzi, degunu no monitora neatraujot). jo vairaak tautas paarcelsies, jo aatraak atmirs PA kaa sadalja. rezultaati jau shodien ''uz sejas'' : tikko no tiinju vrcuma izsoljojushas vientuljaas maates topsiks par seksu ar lopinjiem un porno video linkiem, kur tas viss apraadiits un tanta manaa vecumaa, ar saviem zilumeim uz kakla, kurus shameejai shtuceris uzsuukaajis.

nu, apsveicu! tie laikam ir tie, kuri beidzot tikushi pie vaarda ! :D :D :D

/zvieC/

Kāda hrena pēc mani var ierobežot ar nikiem, kas viņiem no tā, tīri jāsmejās, ja mums kantorī ir 10.datori un ir viena IP adrese, tad ko, tikai viens varēs komentēt PA? Tie vairāki niki jau ir tikai tāpēc, lai izteiktos, vajag atļaut normāli izteikties, tad nebūs to niku, kaut, kāda oho admiņiem no tā būtu skāde, tak tikai ieguvēja. Ei čuras riktīgi sakāpušas galvā admiņiem.PA rullē, tādā DG nemaz neieskatos, jo tur nu gn nav ko lasīt, kur padzīvojušas tantes tik sūkstās par dzīvi un iežēlina tos pāris neveikmīgos večus, ja tos vispār par tādiem var saukt/tip cep un vāra un liek bildītes.Reāli debīlas tās DG.
PA rullē!!!

S strangers 17.06.2009

Nu, man kā vererinālpsihozooloģijas speciālistam jau sen skaidrs, ka ir trīs vietas pasaulē, kur var izpausties garā slimi un akūtā seksa badā esoši cilvēciņi!
1) Kļūstot par deputātiem;
2) Kļūstot par moderātoriem;
3) vecu babuļu izskatā spriežot par morālo tīrību PA...

Lai arī jau kurais mans niks saņem banu, tomēr kā Fēnikss es vienmēr atdzimstu jaunā veidolā! :))))))))

Pie kam jebkuram sevi cienošam cilvēkam ir vairākas IP adreses, no kurām ražot lietotāju profilus...

Bet to, kas par putnu ir slavenais lietotājs-moderātos "OHO", ir redzams viņa bildē! :)))))))))))))
Maza auguma, izstīdzējis darortārpiņš, kuram nekad dzīvē nav iespējas iegūt sev normālu jaunu pupainu sievieti. Līdz ar to viņš lielāko laika daļu pavada pornosaitos ar pseidonīmu "Varenais Drāzējs", ar vienu roku glāstot savu mazo līko čibriku un ar otru dzēšot komentus PA!!!

p.s. es jau sen kā neko par maksu OHO nelietoju...
p.s.s. Un visi, kas mani pazīst, zin, ka es esmu lielisks! :))))))

SRENDŽERĪT:)))) ak Tu mūsu oho spīdeklīt, arī te Tu uz visa šī fona paspīdēji, kā dimantiņš:)))))))
Ritīgi pa skaisto noraksturoji oho portāliņu:))))))))))) smeju, kā kutināta:)))))))))))))))))
Pilnīgi noteikti, nepirks nevienu statistiku turpmāk, ja mani ierobežos un zin, ka daudzi tā darīs, jo vakar nodibinājām savu fanu pulciņu/rokas nost, jābūt vārda brīvībai!!!

Tiko tika dzēsts mans viens komentārs sex sadaļā, tad kāda hrena pēc vajadzīga tāda sadaļa sex???
Kādēļ vīrietis sievietei uzsūc zilumu uz kakla? Tāds bija jautājums.

oxsara (2009-06-17 08:44) viedoklis
Ne tikai uz kakla.

Es uzjautāju, vai uz klitora vai?
Tika dzēsts, ha ko tad sex sadaļā vajag runāt ja ne par intīmajām lietām/brīnos atkal par oho rīcību:))))))))))))))))))))))

T Tessa 17.06.2009

tas, kursh Ibio, a slabo te ienakt ar savu niku vai tikai slepjoties vari kadam uz**t virsu?
skatos, PA iemiitnieki ir parvakushies uz sho portalu:)PA neposteshu, lai ieskrienas, nemaksashu par statistiku un paskatiishos, cik interesanti veidosies diskusijas ap temam par zilumiem uz kakla.Ja bushu izbanota, zinashu, par ko.par izteikumiem sheit.
kuram no admiiniem esmu atteikusi, piedavajot seksu kopa ar manu draudzeni un vinjas biseksualo teti?:Dvar rakstiit privati uz e-pastu, droshi!!

P purva_bridejs 17.06.2009

tai, kura Tessa, a nakuj man kautkādam anonīmam lietotātājam būtu jāraksta ar savu niku? Ko? Lai stādās pats priekšā un es arī stādīšos.

T Tessa 17.06.2009

Nez ko ta neparakstaties zem savām vaimanām ar savu oho niku? (c)
es parakstiijos ar savu niku.stadiijos prieksha droshi.
kas esi tu? tagad slepsies un baidiisies par savu pakalju?
admiins?ja jau nakam uz tavu maju?

S strangers 17.06.2009

Tas, kas baidās arī citur parādīt savu patieso seju (niku), tas ir puspidars!!!
Savukārt, ja šāds konkrētais kretīns cenšas vēl citiem pārmest anonimitāti, tas ir PILNĪGS PIDARS! :)

NU nav ko taisnoties ar slaveno portāla frāzi: "Odjin raz - ņe pideraz!"

Lucy, a tu zini, ka "klitors" ir OHO-moderātora slapjā sapnīša galvenais objekts! :)))))))))))))))
Viņam pat pie sienas liela bilde no Gribu el vē izkopēta ar lielu klitoru...

p.s. Tessai bučas!!!

Domāju, pēc visa šeit sarakstītā vērīgākam lasītājam rodas sapratne, par kāda līmeņa intelekta iegrožošanu (ar izņēmumiem, protams) ir šis stāsts :)

S strangers 17.06.2009

Klau, OHO, a tu tik aktīvs esi palicis tāpēc, ka:
a) tavi sponsori zaudēja vēlēšanās?
b) tev apcirpa budžeta līdzekļus?
c) tevi "izmīlēja" pārraudzības iestādes?

PZD man uz 10.dienām bans sex sadaļā, pat nevaru strendžera tēmā iekakāt:))))
OHO SŪKĀ AR SAVIEM BANIEM:))))))))))))))))))))))))))))))

A aliass 17.06.2009

Man ir lieliska ideja---visi ohojisti var smuki un raiti pārvākties uz sudzībām.lv, jo te ir ideāli---nevienu nebano, neko nedzēš, raksti ko un kā vēlies, jauki, vai ne???Vienīgi adminiem jāpadomā par tādu lietiņu kā foto ievietošanu, lai taču redzam un zinam pēc face ar ko ir darīšana:)))))Nu, vai nav super ideja man???

T Tessa 17.06.2009

oho, nu vot man galiigi nav bail tev oponet:)nu itin nemaz. tapec, ka vispar nesaprotu iemeslu tadai draistiskai riiciibai.neesmu pirmo gadu ar piipi uz jumta un man ir liela pieredze forumos, kur notiek diskusijas, bet ko tadu redzu pirmo reizi.
biju patiikami parsteigta, ka Latvijas izklaides portals piedava PA augsta liimeni(nerunasim par antipatiijam un kaut kadiem aizvainojumiem, visur ir tendence pariet uz personiibam), tapec arii saku piedaliities domu apmainja, un Tu nevari nepiekrist, ka tur miit daudzi izcili prati un koloriiti personazhi, cita lieta, vai vinji tadi ir arii IRLa..:)to lai katrs pats secina.Tu esi uznjemies soģa lomu, bet apaksha tam visam, acimredzot, parak lieli un slideni udens akmenji un mums, parastiem mirstiigiem, atliek tikai minet, kapec tagad esam pakljauti cenzurai, kapec ir liegts izteikties, jokot un vnk virtuali tuset.
velreiz atkartoju, man nav bail palikt izbanotai pavisam, bet, apsolu, tad mans vards izskanes citur sakara ar visu sho jezgu.
ar cienju, Tessa.

Tessa kirdiks Tev un man un vēl pārītim būs, jo neba es pieminēju klitoru, par to uzlika banu 10.dienām:)))))))))))))))))

P purva_bridejs 17.06.2009

"Litotāja, Es No Oho, Nikna_zapte, Arī Represēta, Lietotaajs" kāpēc man būtu jāstādās priekšā šiem cilvēkiem? Ko es tādu esmu izdarījis, lai man būtu jābaidās par savu pakaļu? Neesmu es admins, vienkārši mēģināju noraksturot situāciju ar salīdzinājumu. Vai tev ir iebildumi pret tādu salīdzinājumu?

Un Strendžer, ir aizdomas, ka pats tu esi pidars. Kaut kā pārāk bieži tu raksti par pidariem, laikam jau domā par viņiem. Man atšķirībā no tevis profila bildē ir mana seja, nevis cūkas purns! Tas tev pārdomām par anonīmajiem puspidariem.

Un Tessa, tu man stādijies priekšā, es stādos arī tev, vakar apmainijāmies ar pāris vēstulēm, kad PA komentāri izbeidzās.

A Aleksai 17.06.2009

Tu iemācies rakstīt, nevis "Paatstāvīgais", bet pastāvīgais.

Ibiomat ko di... tāda nika nav oho Ibiomat, tātad te esi anonīms, nerādi sevi slēpies:))))