www.sudzibas.lv NJ Media Klientu maldināšana, nekvalitatīvs pakalpojums

NJ Media - Klientu maldināšana, nekvalitatīvs pakalpojums

Kādu laiku atpakaļ nolēmu sadarboties ar Nj media. Iepazīšanās sarunas laikā skaidri izklāstīju, kāds pakalpojums man nepieciešams, uz ko Nj media pārstāvis atbildēja, ka tieši šādu pakalpojumu viņi piedāvā.
Pēc apmaksas un reklāmas kampaņas palaišanas pāris nedēļu laikā sapratu, ka man netiek sniegts pakalpojums, kas tika apspriests sākumā. Arī rezultāti bija tālu no tā, kas tika solīts sākotnējās diskusijās. Reklāmu neefektivitātes risināšanā, kā galvenais paņēmiens tiek piedāvāts lielākas summas ieguldīšana. Šķiet, ka no nj media puses netiek veikta nekāda konkrētās nozares tirgus, mērķauditorijas un konkurentu izpēte.
Kad sāku interesēties par naudas atgriešanu, paskaidrojot savu situāciju, man tiek piedāvāts tāds pakalpojums, par kuru interesējos sākumā. Tas maksās divas reizes vairāk, protams. Jau pirmās reklāmas kampaņas izveides laikā sāka zust uzticība šī uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitātei, kad pašam nācās labot nj media konsultanta sastādītajā reklāmas tekstā pieļautās pareizrakstības kļūdas. Arī iniciatīva no nj media puses nekāda. Tāpēc tālākā sadarbībā absolūti nebiju ieinteresēts.

Komentāri (4)

M Mixx 18.07.2023

Niks Jansons man atgādina pusgudru cilvēku kurš braukā pa Baltezeru interesējās par to kā cilvēki nopelnījuši māju vai mašīnu, tāds negudrs galīgi. Tev Nik Janson tur nebūs nekā, pārāk nopietni cilvēki tur dzīvo nevis balaboli ar burtu p kā tu. Man tā tava muldēšana nepatīk, vienmēr gribas jautāt , ja tu palīdzi citiem, kāpēc pats neesi miljonārs. Thats all.

A arpratsjj 18.07.2023

visas sitas google facebook partneru firmas ir nekadas lielakoties, kladzina ka ir Google Premiere parneri un viss, kad panem pakalpojumu pa tukso maksa 350 eur rezultats nekads, ta 4-5 mēnešu laikā man nozaga visu šo naudu, kad prasiju kapec nav atskaites pats vainīgs, ka neieliki Google tag manager, es saku man jaliek? Zabaks no sis firmas saka ja tev. nodomāju par ko es naudu maksāju?

NJ media 28.12.2023

Sveiks Tom, paldies par Tavu ziņu, tā noteikti palīdzes uzlabot mūsu kvalitāti!

Mums ļoti žēl, ka šadi Jūties par mūsu sadarbību.
Taču vēlamies piebilst, ka digitālais mārketngs ir mūsdienās efektīvākais veids klientu piesaistē, tikai tam ir nepieciešams iegūldīt arī jaunas zināšanas, ko mēs arī piedavājam, lai šis mārketings sniegtu pozitīvu atgriezenisko saiti.

Mēs vienmēr esam šeit, lai palīdzētu, tapēc noteikti Tevi gaidīsim, lai varam palīdzēt piesaistīt tavam uzņemam klientus!

A arpratsjj 29.01.2024

Tikko apkrapa Euoled un Euroflizes.lv ESIET VISI UZMANIGI

Sveicināti, šeit atbilde no NJ Media komandas.

Mums ļoti žēl, ka šādi Jūtaties par mūsu sadarbību 😞, bet paldies par komplimentiem 👍

Mēs vēljoprojām esam atvērti, lai palīdzētu sasniegt Jūsu uzņēmumam labākus rezultātus (Euroled.lv un Euroflīzes.lv).

Taču vēlos noprecizēt dažas nianses.

Mēs nevienu neēsam apkrāpuši (NEKAD)!

Vai mums ir bijis, kad klientam nevaram palīdzēt attīstīt biznesu ar mārketingu un nav bijuši teicami rezultāti?

JĀ.

Uzņēmējdarbībā ir daudzi faktori, kas ieteikmē REZULTĀTUS, netikai Māketinga ārpakalpojums.

Mums ir tūkstušiem laimīgu klientu un arī simtiem video atsauksmes no sajūsminātiem klientiem. Atrodamas šeit: https://nj-media.com/lv/sakums

Gan Latvijā, gan ārzemēs

Precizējoši FAKTI, jo apgalvojumi nav patiesi.

Investīcija par 2 mēnešu pakalpojumu bija: 3'800. Un sadarbība tika uzsākta Februārī 2023.

Kurā iekļauts:
Reklāmu izveide
Kampaņas
Mūsu treininga platforma
Iknedēļas pārdošanas treinings
Menedžeris, kas strādā ar klientu
U.c. pakalpojumi

Un mēs bijām vienojušies, ka strādājam 2 mēnešus vai arī līdz ko ir atsista investīcija no pakalpojuma.

Tā kā pēc 2 mēnešiem šim klientam nebija teicami rezultātu, mēs strādājām vēl papildus 3 mēnešus (kopā 5 mēnešus).

Un vēljoprojām varam turpināt močīt un palīdzēt :)

P.S. papildus info.

Sadarbības laikā esam palīdzējuši sagatavot 4 reklāmas kampaņas, kas sevī ietvēra 4 dažādas reklāmas tekstu variācijas + 20 vizuālo materiālu variācijas + 2 PDF materiālus.

Meta reklāmas investēts: 4'162 un iegūti 85 B2B un B2C potenciālo klientu kontakti, nokur ir mūsu sistēmā atdzīmētas 20 tikšanās ieplānotas un vairāki piedāvājumu nosūtīti un sasniegti 80'907 cilvēki.

Paldies par atgriezenisko saiti, mēs katru dienu uzlabojam savu pakalpojuma kvalitāti. Ja kādam ir jautājumi, droši rakstiet uz [slēpt]@nj-media.com

TikTok nesēžam daudz, jo jastrādā ar klientiem un japalīdz uzņēmumiem iegūt klientus 🔥

Aicinu paskatīties mūsu vienu no pēdējām atsauksmēm: https://www.instagram.com/reel/Czv_92pCZsk/

Stay Sharp!
NJ Media

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes