AtrisinātaNJ Media - Krāpšana

Saņēmu zvanu no NJ media pārstāvja, ar piedāvājumu sadarboties, piedāvājums bija izveidot manam uzņēmumam Fb reklāmu, kas piesaista klientus uz ko es atbildēju, ka pats jau ar to esmu nodarbojies un zinu kā tas strādā, kā arī pastāstīju par saviem rezultātiem. Neskatoties uz to, NJ media pārstāvis mani pārliecināja, par sadarbību, un apsolīja labākus rezultātus, tad nodomāju, ka man tas noderētu, ja jau savas jomas profesionāļi, tik ļoti uzstājīgi plātās ar solījumiem, tad kāpēc nepamēģināt.

Piedāvājuma laikā, bija noruna pēc rēķina apmaksas tikties ar mani klātienē, pēc 2 dienām.
Veicu rēķina apmaksu, pēdējā brīdī pirms tikšanās saņēmu zvanu, ka niks esot slims mājās un nevarēs ierasties uz tikšanos, labi tanī pat laikā, niks bija ofisā ar visu savu komandu un taisīja facebook tiešraidi (vilināja nākamos klientus) . Vēlāk jau zvanot uz zvaniem man ļoti negribīgi atbildēja līdz beidzot nonācām līdz tikšanās pārcelšanas laikam.

Ierados uz tikšanos, NJ media ofisā, viņu darbinieks man lika izveidot visu fb reklāmu, neskatoties uz to ka pirms uzsākām sadarbību man teica, ka to visu izdarīs manā vietā. Protams no viņu puses šis tas tika “pielabots” un reklāma neienesa kvalificētus klientus, turpretī bija pilnīgi nekvalificēti lead, kas nemaz nebija mani klienti un salīdzinot ar manis paša veidoto reklāmu NJ media veidotā reklāma bija daudz neproduktīvāka.

Pēc kāda laika, kad sapratu, ka viņu izveidotā reklāma bija neproduktīva, zvanīju uz NJ media lai vienotos par reklāmas uzlabojumiem, vairākas dienas zvanot nesaņēmu atbildi.

Tad pacietības mērs bija pilns un izlēmu pārtraukt sadarbību - nosūtīju uz nj media e-pastu ar sadarbības pārtraukšanas iemesliem un lūgumu atgriest manam uzņēmumam naudu, pagāja 2 nedēļas atbildi nesaņēmu, sazinājos ar cilvēku no nj media, kas mani pierunāja uz sararbību, viņš man piezvanīja un mēģināja ieskaidrot, ka mums nevajag beigt sadarbību, jo vienam uzņēmumam arī tā esot bijis un viņš pēc pāris dienām turpinot sadarbību esot nopelnījis 30 000€. Galu galā sarunas laikā man neizdevās vienoties par naudas atmaksu, jo visu laiku no nj media puses tiek stāstīti brīnumstāsti par lielu peļņu turpinot sadarboties un netiek vispār uzklausīts neapmierinātais klients.

Pēc sarunas uzrasktīju whatsapp ziņu nj media pārstāvim, ka neesmu apmierināts ar šo visu un vēlos, lai man atgriež naudu uz ko saņēmu atbildi: mēs ar komandu aprunājāmies un nolēmām, ka šeit bez sazvanīšanās neiztikt. Un tā jau neesmu saņēmis zvanu vairākas dienas. Esmu dzirdējis šādu situāciju no vairākiem uzņēmējiem, kas ir cietuši no šīs krāpšanās.

Neiesaku sadarboties ar NJ media jo:

pirms sadarbības Sola fantastisku rezultātu
pēc rēķina apmaksas pazūd
nav motivēti strādāt ar esošo klientu, meklē tikai jaunu klientu, no kā saņemt naudu.
Nevēlas atgriezt naudu par nekvalitatīvi sniegtu pakalpojumu un pakalpojumu, kas atšķiras no tā kā to pasniedz.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Alekss Pauls 16.08.2022

Šī domstarpība tika atrisināta, vienojoties par jaunas reklāmas kampaņas izveidi.

NJ media 27.12.2021

Labdien Aleks,

Paldies, ka konstruktīvi izklāstījāt situāciju. Vispirms vēlamies norādīt uz to, ka ne reizi neesam pazuduši un regulāri Jums atbildam, komunicējam.

No mūsu diviem pakalpojumiem Jūs esat iegādājies online kursu, kuram papildus ir online tikšanās katru nedēļu! Aicinam pievienoties Jums nosūtītajā uzaicinājumā, kā arī atbildēt uz mūsu priekšlikumu tieši Jums personīgi optimizēt kampaņu performanci.

Lūdzu atbildiet uz mūsu ziņām, lai varam Jums palīdzēt!

Ar cieņu, NJ media komanda.

M Mareks Gaņins 02.02.2022

Ja Jūs NJ media nesiet krāpnieki,tad atgriezieties klientiem naudu,kuri nevēlās,ar Jums turpmāku sadarbību!
Arī es nespēju atgūt naudu no Nj media
Cilvēki uzmanās

A Alekss Pauls 07.02.2022

NJ Media saviem klientiem, naudu neatgriež, bet tā vietā uzņēmumā strādājošā sieviete sazinājās ar mani un izņirgājās, ka vēlos atgūt naudu, jo man esot finansiālas grūtības un naudu man neatgriezīšot. Noteikti neiesaku nevienam sadarboties ar šo uzņēmumu, ir daudzi mazāki un labāki uzņēmumi, kas sniedz kvalitatīvu pakalpojumu.