www.sudzibas.lv NJ Media Izkrāpa naudu

NJ Media - Izkrāpa naudu

Gribēju padalīties savā pieredze, jo zinu ka šis ir nīstākais cilvēks Latvijā ar savu kompāniju un apkrāpis simtiem. Bet nu arī es uzķēros, gribēju izmēģināt pakalpojumus, piedāvāja pa telefonu testa pakalpojumus, kur man jāsamaksā tikai savs budžets, ieskaitīju 500eur un tā arī pazuda. Vairs nav 2 nedēļas atbildējis, vērsos arī policijā. Neiesaku nevienam šo jaunieti un NJ Media pakalpojumus, visu laiku attaisnojās internetā, ebt sūdzības tikai aug! Trustpilotā arī jāliek sūdzības, lai nesāk apkrāpt ārzemniekus.

F

NJ media 19.03.2024

Sveiki!

Paldies, ka izklāstījāt situāciju.
Sākumā vēlamies norādīt uz to, ka vienmēr atbildam uz ziņām un zvaniem.
Ja ir gadījies, ka kāds no komandas nav atbildējis vai sakontaktējis Jūs kādu apsvērumu dēļ, tad mēs atvainojamies par šo radušos situāciju un lūdzam Jums sazināies ar mums - 29427717, lai varam palīdzet attrisināt šo situāciju un uzsākt mūsu sadarbību.

Ar cieņu, NJ media komanda.