Niks sauliite - Niks sauliite

Labdien mīļie lasītāji. Pamanīju, ka viens cilvēks ar niku Sauliite, nu šausmīgi uzspiež savu viedokli, apsaukā un aizvaino cilvēkus. Tiešām nesaprotu, vai administrācija arī neredz to, ka viens piedodiet cūķis atļaujas visu ko vien viņš grib. Protams, ka katram cilvēkam ir savas viedoklis, bet nu kādam viņu uzspiest pie tam aizvainojošā veidā ir mazliet par traku. Priekš tam šis ir sūdzību portāls, lai varētu uzrakstīt savas domas gan par parastām firmām, gan par kredītiestādēm, gan citām iestādēm.Ja Tev nepatīk kāda sūdzība nenozīmē, ka esi visu varenais Dievs lai varētu otru nolikt melnāku par zemi.Vienkārši nesmuki!

ī Īsajam 27.10.2011

Īsais, par daudz goda! Pats pameklē, vismaz būs ar ko nodarboties.Neatliks laika cilvēkus apdirst, un krievus gānīt un saitu smirdināt.

A Abortaatliekām 27.10.2011

Tādi laiki tik drīz nepienāks, kad sūds sāks mācīt dirsēju Priekš manis jūs visi esat tukša vieta gan reālajā gan virtuālajā dzīvē.

ī Īsajam 28.10.2011

cik pretīga radība...tēlo baigo, bet īstenībā gans...в семье не без урода.

A Abortaatliekām 28.10.2011

Turpmāk, lai tevi atšķirtu no lolām, lalām un pārējām salašņām, raksti ar niku "sūds", uz pārējiem nikiem es lieku virsū nikolaju.

N neitrālā 28.10.2011

es nesaprotu, kur tik daudz vienā radībā sūdu, naida, preteklības...

N Neitrālai 28.10.2011

Ja negribi, lai tevi arī nodīrā, labāk paklusē.Vienu brīdi tu biji saprātīga meitene!

N neitrālā 28.10.2011

Jūs te salasījušies lai "dirst" viens otram? Kam no tā ir vieglāk?

N Neitrālai 28.10.2011

Palasi, kurš sāk meklēt kašķi, tad filozofē!

ī Īsajam 28.10.2011

Tu Īsais vienkārši garīgi truls, jeb tomēr daunis? Tev taču skaidri pateica-aizveries! Tu šeit visiem esi apriebies! Pilnīgi visiem! Vai tu pats nesaproti, ka tev neraksta viens cilvēks, bet dažādi? Ja viens kāds nostātos pret tevi, vēl saprotama tava jestrā ņergstēšana, bet tevi ienīst visi! Un te tu esi viens un bezspēcīgs! Ņaudi cik tev tīk! Mierīgi vari turpināt runāt par nigeru locekļiem un tur sūtīt visas sievietes, vari apsaukāt rupjos un nievājošos vārdos katru, kurš ir savādāk domājošš kā tu.Jo tevi kaitina normāli un gudri cilvēki, kā jau parasti tas ir pie idiotiem, jo tu pat nesaproti par ko tiek runāts.Vari mierīgi turpināt lamāt cittautiešus, jo tu šo cilvēku pazoļu vērts neesi.Tu piozitīvi spēj reaģēt tikai uz nekrietnībām.Vai tu domā ka valstī dzīvo aprobežoti lopiņi, kuriem prieku sagādās nolaisties līdz tavam līmenim?Un jo tu šeit vairāk ņemies, jo smieklīgāks paliec, jo nicināmāks topi!

I Ivars 28.10.2011

No cietumiem pārāk daudz rakstīt sākuši! Starp citu, par mūsu nodoklu naudi, šie mūs apdirš! Šis mērglis izskatās, ka viens no turienes.

N neitrālā 28.10.2011

ja, jā es par to arī domāju, jo normāls cilvēks tādas riebeklības domāju, ka neraxtītu...priekš viņa šis portāls ir viena no izklaidēm.Vienkārši viņu vajag ignorēt, lai uzjautrinās.

N neitrālā 28.10.2011

Bet viņam ir baigā fantāzija...

ī Īsajam 28.10.2011

Kā tad! sasapņojies gan, Īsais!

Par tādiem kā jūs ir teiciens"utainā inteliģence".Ko jūs esat saražojuši, kas citiem nestu labumu? Vienīgi sūdus, lai attīrīšanas iekārtām būtu papildus slodze. Tādiem kā jūs ir tikai hui da duša, pilna dirsa kredītu un pāris neviena neatzītu ubagvalstiņas diplomu kabatā.
Visu cieņu Neitrālajai, viņa vienīgā ir ar smadzenēm, pārējie šo pelēko vielu esat izžāvējuši mčoties augstās mācību iestādēs.

ī Īsajam 28.10.2011

Un ko tu esi saražojis, kam tu nes labumu? Vai tu savus sūdus aiz kūtiņas atstāj, vai mežmalā, kad savas kazas gani?Un kur ir tavi lielvalstu diplomi? Visdrīzāk, ka nekad nav bijuši, jo dzīvi mēdz pavadīt cietumos!Ja tu domā, ka Neitrālā ir neizglītota tava līmeņa būtne, tad atkal smagi kļūdies! Es taču teicu-ngaudo, jo kļūsti smieklīgs!

Sūdam neviens vārdu nav devis, tāpēc ej un smirdi mežmalā vai kanalizācijas akā, kur vien tev tīkas.Kāpēc tu neraksti ar savu jauno niku? Nekas, pirmdien tevi ņems priekšā pēc pilnas programmas, tāpat kā Sidors kad kazu pisa.(tas taču tavs gudrais brālis, vai ne?)

ī Īsajam 28.10.2011

Īsais, neārdies! Mums jau vēderi sāp par tevi smejoties! Nu neesi jau neesi šobrīd cietumā, jo pusdienlaikā vari netā sēdēt! Bet tas nekas, jo drīz tur būsi.Tava agresija ir tik augsta, ka agri vai vēlu savu ļaunumu un neķītro dabu nenovaldīsi un atgriezīsies ierastajā vidē.Vēlu veiksmes!

N neitrālā 28.10.2011

man ar izglītību viss kārtībā, bet tolks, lai iet par kādu apkopēju strādāt? Labāk uz ārzemēm, tur vismaz nav tādas attieksmes pret iedzīvotājiem.Šeit nav jēgas augstākās mācību iestādes pabeigt, vienalga vai nu pievienosies trūcīgo rindai, vai simtlatniekiem.Šajā valstī tikai vēl nodzerties, nopīpēties, nosprāgt var, jo "ātrajiem" zvanīt arī nav jēgas, tiem tak benzīna pietrūkst... Tie, kas gudri un grib dzīvot kā normāli cilvēki bēg no šī slīkstoša kuģa, TOLKA NEKĀDA NEBŪS KAMĒR TIE URODI SALASIJUŠIES VALDA...DAUDZ VAR RUNĀT, BET NAV JĒGAS...

S Sūdam 28.10.2011

Kādēļ neraksti ar savu jauno niku? Man tavs dzīvesvids sāk atgādināt tautas folklorā pieminēto cūku, kurai dzīvesveids ir tev līdzīgs, cūkai-miga-sile-diršasmvieta, tev gulta-galds-ateja. Kule vēl nav zila palikusi no sēdēšanas augām dienām skolas solā, un brīvlaikā pie datora?Nu jā, ko gan mazturīgo atvasei citu darīt, kā pautus kasīt datora priekšā.