Niks sauliite - Niks sauliite

Labdien mīļie lasītāji. Pamanīju, ka viens cilvēks ar niku Sauliite, nu šausmīgi uzspiež savu viedokli, apsaukā un aizvaino cilvēkus. Tiešām nesaprotu, vai administrācija arī neredz to, ka viens piedodiet cūķis atļaujas visu ko vien viņš grib. Protams, ka katram cilvēkam ir savas viedoklis, bet nu kādam viņu uzspiest pie tam aizvainojošā veidā ir mazliet par traku. Priekš tam šis ir sūdzību portāls, lai varētu uzrakstīt savas domas gan par parastām firmām, gan par kredītiestādēm, gan citām iestādēm.Ja Tev nepatīk kāda sūdzība nenozīmē, ka esi visu varenais Dievs lai varētu otru nolikt melnāku par zemi.Vienkārši nesmuki!

ī Īsajam 28.10.2011

Īsais! Labākā aizsardzība uzbrukums? Lai uzbruktu kaut kripatiņai intelekta jābūt, citādi mēdīšanās vien sanāk.Mani skolas gadi jau pagātnē.Darba specifika prasa atrasties pie datora, ja tev tā vieglāk.Ko tu dari visu dienu internetā, gan jautājums nerodas, jo viss ir acīmredzams.Rakstīt iemacījies un nu augām dienām tā lieķēdību lāpi? Īpaši neārdies, jo ja gribēšu tevi smeklēt, varu arī papūlēties un atrast! Tev var nepatikt!

S Sūdam 28.10.2011

Interesanti, kurš šodien sāka savas gudrības rakstīt?Domā ka man nav iespēju tevi atrast? Ja tu zinātu, kādās aprindās man ir paziņas, domāju, ka uzreiz aizvērtu muti (ne jau kriminālajās).Tādēļ labāk sēdi mierīgs un nesmirdi.Sociālisms sen beidzies, kad bija visādi tautas cīnītāji, kā sūdmaļi, korčagini modē.Atceries, ka ir mežonīgais kapitālisms un demokrātija. Ja gribi cenzūru, brauc uz atpalikušākām valstīm.

N neitrālā 28.10.2011

Cik var vārīties? Izbeidziet tak!

ī Īsajam 28.10.2011

Demokrātiskais mūsu atradies! Tev demokrātija asociējas ar citādi runājošu un domājošu aizskaršanu un fašistisku lozungu un ideju pausšanu? Nebiedē klātesošos, velk uz šizofrēniju.Lai nu paliek tavas aprindas un pazinas! negribas šo murgu attīstīt.Ja sen neesi bijis pie ārsta, varbūt aizej! Varbūt tas arī izskaidros tavu necienīgo uzvedību.Ja kas, es sapratīšu, jo par slimiem smieties ir grēks.

S Sūdam 28.10.2011

Paskaties labāk uz savu uzvedību, jo pat bībelē stāv rakstīts "netiesā citus, tad arī pats netiksi tiesāts". Vienīgais slimais esi tu.Mans padoms tev;nebāz savu degunu, kur tevi neviens neprasa, citādi vari patiešām norauties un pamatīgi.Ja būsi gudrs sapratīsi, ja nē, brauc uz kādu trakonamu, kamēr nav par vēlu.

S Sūdam 28.10.2011

Nu ko, gudrākais piekāpjas?

N neitrālā 28.10.2011

Nē, nu man tas īsais patīk, vajag iepazīties.

N Neitrālajai 28.10.2011

Tu mani tiešām uzjautrināji!Gaidu tavu mīlestības vēstuli savā e-pastā!

N neitrālā 28.10.2011

nu labi, ka uzjautrināju...

ī Īsajam 28.10.2011

Tu kļūsti garlaicīgs.Domāju, ka cienīgs pretinieks, izradās, ka nervozss, slikti komunicēt spējīgs indivīds.Nevajag tik loti ievilkties, nervozēt un sevi pazemot.Jebkura rupjība liek domāt par argumentu trūkumu.Tā ir vājuma pazīme.Vai neesi pamanījis, ka stipri cilvēki līdz tam nekad nenolaižas.Runa nav ne par tiesāšanu, ne bībeles nezināšanu, ne demokrātijas apspiesšanu.Runa ir tikai par to, ka apkārtējiem ir apriebusies tava rupjība, launums, kūdīšana, neiecietība un vēl dažas kutelīgas lietiņas, kā siļķīšu laizīsana, nigeru locekļu apjūsmošana utt.Tu vari domāt jeb ko un paust savus uzskatus, neviens neiebilst .Iebildumi ir pret tavu manieri to paust.Ar tevis apjūsmotajām siļķītēm dari ko tik vēlies, ja tev to atļauj, nigeru locekļus apdziedi kaut dzejā, vari ar rokam vai acīm apjūsmot, ja šie tev atļauj.Neesi dzirdējis-kā tu, tā arī pret tevi.Un par to demokrātiju-demokrātija nav sinonīms visatļautībai.

I Ix 28.10.2011

Tas īsais piders kviec kā histēriska dāmīte menopauzes laikā.

Līdz ar to jūs esat zaudējuši manās acīs jebkuru vērtību, pat sūds ir vērtīgāks.

N neitrālā 28.10.2011

билять, сколька можна, реальна заебали...