Niks sauliite - Niks sauliite

Labdien mīļie lasītāji. Pamanīju, ka viens cilvēks ar niku Sauliite, nu šausmīgi uzspiež savu viedokli, apsaukā un aizvaino cilvēkus. Tiešām nesaprotu, vai administrācija arī neredz to, ka viens piedodiet cūķis atļaujas visu ko vien viņš grib. Protams, ka katram cilvēkam ir savas viedoklis, bet nu kādam viņu uzspiest pie tam aizvainojošā veidā ir mazliet par traku. Priekš tam šis ir sūdzību portāls, lai varētu uzrakstīt savas domas gan par parastām firmām, gan par kredītiestādēm, gan citām iestādēm.Ja Tev nepatīk kāda sūdzība nenozīmē, ka esi visu varenais Dievs lai varētu otru nolikt melnāku par zemi.Vienkārši nesmuki!

K Kadiķim 21.10.2011

Tu baidies no sarkanas krāsas?Tā jau atkal ir kada slimība!

D Daiga 21.10.2011

Piedodiet mīļie cilvēki, ka esmu tik rupja, man vienkārši reizēm aiziet ciet un es vairs pati nesaprotu ko daru un ko runāju. Piedodiet, ka tik nelietiigi izrunājos. Man ir arii seksuaalas probleemas!!! Reizēm riikojos kā draņķis!

S Sauliite 21.10.2011

Prieks redzēt to, ka tik daudziem cilvēkiem nav savas dzīves, ka tik aktīvi par manu ir jādomā!

D Daiga 21.10.2011

Dievs pasarg, es nebaidos ne no paša velna. Bet Saulītei jāuzmanās, lai nedabū jēlumu dzemdes sektorā, jo šajās dienās esot kaitīgi seksot!

D Daiga 21.10.2011

Es šodien jūku prātā, man ir personības dubultošanās!!!Neņemiet galvā ko es rakstu!!!

M mda 21.10.2011

Aū, cilvēki! Šeit sūdzības.lv vai svešo dzīves aprunāšana?? Nav ko vairāk darīt?

ž Žēlgan 21.10.2011

Žēl gan, ka mazgadīgie pērtiķēni šovakar tika agri nolikti gulēt, nekāda lāga izklaide neiznāca.

A attiecasžēlgan 21.10.2011

dirsties- priekš tevis izklaide??

A Atteicās 25.10.2011

Nekautrējies pisies laizies dzīve kā pa sapņiem aizies.

Z Zvaigznīte 27.10.2011

ha, ha brētliņas tomātu mērcē, idiotiem der atgādināt, ka vesela sieviete pat tajās dienās nav ne brētliņa, ne ķilava, un neož, ko diemžēl nevar teikt par tiem vīrieškārtas īpatņiem, kas smako ne tikai sākot no pēdām, bet arī intīmākās vietās:))))

Z Zvaigznītei 27.10.2011

Nav ko bāzt mutē visu ko redzi!

ī Īsajam 27.10.2011

Īsais, tu atkal klāt kā saukts?

ī Īsajam 27.10.2011

Šis otmarozaks tikai šeit i sēž...dzīvi govis ganot pavada, kad govis guļ, viņš pa internetā sēž.

L Lala 27.10.2011

Toties es tikai uz pimpjiem uzmaukta vien grozos! Kurš sameklēs labu skroderi, lai sašaurina vagīnu?Manā vagīnā šodien ganījās veselas 13 utis!

ī Īsajam 27.10.2011

priecājies, ka veselas, iedomājies ja slimas, ..

L Lala 27.10.2011

Protams, ka tās utis bija inficētas ar triperi un sifilisu, jo ar to es piedzimu.

ī Īsajam 27.10.2011

Īsais, nevajag tik nesmuki par sevi runāt! Mēs tāpat visi saprotam, ka vesels tu nepiedzimi, bet uzsvērt to nav labi!

L Lala 27.10.2011

Es neesmu vesela kopš dzimšanas, jo piedzimu kūtī, govs mēslos, tādēl man visi cilvēki asociējas ar govju ganīšanu. Piedodiet man, esmu slima!

ī Īsajam 27.10.2011

Īsais, nu tu gan esi kroplis! Īss tu esi visās nozīmēs, īpaši jau prātiņā. Es neesmu Lala.Lalas šeit sen jau nav. Tu te netēlo ekstrasensu, Lala nav vienīgā, kuru tu esi apdirsis.Šeit liela daļa portāla lietotāju ir gatavi tevi samīdīt, tāpēc nebrīnies, ka tev uzbrūk no dažādām pusēm.Tu neesi normālu cilvēku uzmanības cienīgs, bet ja ir brīvs brītiņš, tad nekautrējoties tev pasaku, ko par tevi domāju.

S Smieklināk 27.10.2011

Smiekli nāk par tavu tizlumu! Vienīgais ko tu vari lietas labā izdarīt, piedirst savas bikses! Pats šodien uzprasījies, un dabūji! Ko vēl gribi? Pasaki kur dzīvo, aizbraukšu un salikšu pa purnu.