NB Biljarda Klubs   - Izskats

Bijām ar vīru uzspēlēt biljardu Vecrīgā, biljarda klubā NB. Nošokēja bārmenīte ar savu izskatu (stilu) ilgi nespēlējām, jo bija tiešām pretīgi. Tetovējumi atklāti, apģērbs neestētisks. Kā vispār priekšnieki ļauj strādāt tādā izskatā, vai tiešām nav nekādu ētikas kodeksu uzņēmumā.

J

T Tong Po 08.07.2016

Tu aizgāji spēlēt biljardu jeb lūrēt uz bārmenes tetovējumiem? Ej tak uz citu bāru! Vai labāk aizej pasēdi bankā un paskaties uz bankas klerkiem - izbaudi pilnībā!
Bet vispār, laikam grūti dzīvot tik aizspriedumanai, ne? Jeb tavs vecis uz glīto bārmenīti lūrēja visu laiku?

C Chelsey 09.07.2016

:D :D :D tā it kā nebūtu biljardu aizgājuši spēlēt, bet pie prezidenta uz pieņemšanu :D

B barNb 13.07.2016

Paldies par komplimentu. Patikami izcelties no ierasto cilveku stila. Un pilniigi piekriitu, gan jau ka viiram iepatikaas manas formigas krutis, kuras vel izcel briniskjiigs Tribal tetovejums. Nakosreiz ar viiru ej Vecriiga spardi vai ripini akmenus pa brugi, ko tad tavs viira kungs teiks ka visur garkajainas butnes staiga apkart, ari bus jaliek sudziba.?
Nb baarmeniite... :))

T TavaMamma 13.07.2016

Lieliska reklāma uzņēmumam! Tagad nebūs man miera, kamēr pats neredzēšu to bārmenīti. :D

P Postaler 14.07.2016

Ar kad būšu Rīgā iečekošu bārmenīti :)

J Jānis Jaudzems 02.08.2016

meitene nav vainīga,vadība neievēro darba principus..

N Narvesan 15.10.2016

Hallo jaunkundzit ,jus gan prata juucat,no sakuma barmene un tad mans narvesans pec divam dienam jau nosudzets,wtf kadas 15-20min es tik atri netaisos,veikals taisas tikos lidz cikiem vins strada...Atnakat ciemos paraudzisos uz jums,varbut darba panemsim par kasieriti jeb barmeniti.Labak skatitos uz savam problemam nevis taisitu citiem problemas.Barmenite laba,beidz zosus dzit.....Un labak aizejat uz biblioteku ja jau billiarda bumbas rod problemas. AMEN :-D ;-) P.S Narvesana Kasierite.