NB Biljarda Klubs   - Bars

Aizgājām sestdienas vakarā uz NB biljard klubu, pie bāra pasūtījam alus, bet mums atteica, pateicot ka nav glāžu priekš alus.... Tad mēs pasūtījām kokteiļus, 3 Blue Laguna un Rūms ar colu, beigās mēs dabūjām Spraitu ar Blue Curasasu(Sīrups prieks kokteiļiem) un Colu ar gandrīz nemainamo alkohola piegaršu, sanāca bārmenis vispār neielēja alkoholu kokteiļos, bet pēc tam uzrādīju pudeli kuru itkā vins bija lējis kokteiļos, teicot TĀ MĒS TAISĀM. Plusā bārmenis vel taisīja kokteiļus nepareizi, sāka no sākuma liet spraitu, bet pēc tam pavirsu pārējo, kaut vajadzēja otrādāk.P.S - mūsu kompānija ar kuru mēs atnācām uz to vietu, bija bārmenis un šefpavārs. Toties mēs zinājām ka taisās tie kokteiļi.