www.sudzibas.lv NB biljarda klubs Nav sūdzība, bet ieteikums klientu attieksmei pret kluba personālu

NB Biljarda Klubs   - Nav sūdzība, bet ieteikums klientu attieksmei pret kluba personālu

Šonakt, jau pēc plkst. 01:00, piedzīvoju visai nepatīkamu ainu. Kādi iereibuši jaunieši traucējot mūsu atpūtu klubā kā arī dzerot savus dzērienus un piedāvājot to mums, tika lūgti pamest kluba telpas pēc mūsu lūguma pie personāla, uz ko jaunieši reaģēja diezgan agresīvi. Bārmene, vārdu neatceros bija lūgusi tos pamest iestādi, kā rezultātā jaunieši reaģēja diezgan agresīvi, sāka izteikt nejaukas frāzes viņas virzienā, visādi nozākājot, kad mēs sākām aizstāvēt bārmeni, jaunieši uzklupa vēl mums virsū un izteica apvainojumus mūsu virzienā, kas visnotaļ nebija diez ko patīkami, vai tiešām ir vēl tik neadekvāti jaunieši kas atnākot uz publisku iestādi nespēj NORMĀLI uzvesties un izturēties pret personālu?! Pilnīgi kauns paliek par tādiem cilvēkiem. Vai tiešām ir jāuzvedās kā cūkām? Un ko par to domā šīs iestādes vadība, kur ir tā saucamā cilvēcība?