namīpašnieks - Ūdens

Gribētu zināt, kā citās saimnieka mājās, vai maksājumos kāds cipars mainās arī. Mums kā ziemu tā vasaru pa ūdeni viens cipars, kaut arī pus māja vasarā tukša, izbraukuši uz laukiem vai dārza mājām. Vai ir kāds kas to kontrolē, mēs iedzīvotāji pie ūdens skaitītāja netiekam, jo tas ir pagrabā zem atslēgas.

D D 26.08.2009

par to ūdeni ir mistika, tak TV rādīja, ka daudz dzīvokļu mājās citi zog ūdeni un par tiem maksā pārējie, resp., paskatās, cik naudas ienāk un cik skaitītāji rāda, starpību izdala uz galviņām..tā lūk

A Armands 08.02.2010

Jums ( precīzāk īpašnieku pilnvarotajai personai )ir tiesības katru mēnesi pārbaudīt gan ūdens, siltuma un koplietošanas FAKTISKO enerģijas patēriņu, respektīvi arī norēķināties pēc faktiskā. Ja rodas jautajumi, droši rakstat uz [slēpt]@inbox.lv