www.sudzibas.lv MTTC Telefonu remonts

MTTC - Telefonu remonts

Labdien!

Ja ir iespēja labāk saremontējiet savu telefonu paši nekā sūtiet MTTC. Katrā gadījumā uz garantijas remontu neceriet, beigās izspiedīs vairāk naudas nekā saremontēt pašiem.

L Leizāns 24.09.2013

Pilnībā piekrītu! Arī man bija problēmas ar telefonu - tas vairs nelādēja. Aiznesu uz MTTC un man teica, ka par baterijas maiņu esot jāmaksā, jo uz tās ir skrāpējumi. Īsti nesapratu, kā skrāpējumi var ietekmēt baterijas mūžu, bet tā kā negribēju kasīties piekritu samaksāt. Tad izrādijās, ka viņi nemaz bateriju nevar nomainīt un saka, lai mainu pati. Kad saņēmu telefonu atpakaļ saktījos, kur tad ir tie skrāpējumi, bet tā arī neko neatradu. Katrā ziņā, šis viss joks man izmaksāja veselu mēnesi bez telefona!

Z zanis_niksons 24.09.2013

Pie tam apkalpošana ir viena no sliktākajām ar ka'du esmu saskāries. Šķita, ka ir jālūdzās, lai salabotu manu telefonu.

Z zanis_niksons 24.09.2013

Telefons uz šo uzņēmumu tiek sūtīts no Mobilo telefona operatora kā pie garantijas remonta sniedzēja. Tajā brīdī lielas izvēles nav.

A anita.logina 24.09.2013

Nekompetenta iestāde. Man piešuja mitrumu baterijā. 100% pārliecība bija, ka nekāds mitrums tur nekādīgi nevarēja būt. Kad tika uztakstīta sūdzība BITEI, ātri vien telefons tika salabots bez maksas, ar tam pienākušos garantiju.

M Maryanne 06.11.2013

ну не знаю... у меня от них только положительные эмоции :) всё быстро и качественно сделали при том по гарантии... могу им только спасибо сказать)))

G gig 17.05.2014

pff.. iemācieties lasīt pirms eiet uz servisiem, pēc garantijas tikai iekšieni labo, pie tam daudzos servisos tā, bet tas kas ir mehāniskais bojājums, loģiski ka būs par maksu, a to sanāks ka visi lauzīs savus telefonus un iegūs jaunus tas nav izdevīgi kompānijām, kuri ražo telefonu.. cilvēki, ieslēdziet loģiku :)
man nav pretenziju pret servisu!

I iiironija 25.09.2014

Vienkārši nepērciet telefonus Tele2 veikalos un nebūs jānes telefons uz MTTC. Tur Jūs jebkurā gadījumā mēģinās apmānīt. Man ar nelāga pieredze. Jau 4 mēnešus gaidu atbildi, kas telefonam jāremontē un kapēc man jāmaksā par garantijas remontu. Šie iestājas pozā, ka vispirms samaksā un pēc remonta mēs pateiksim, ko remontējām.

A Agate 23.11.2017

Telefons pārstāja ķert wifi, aiznesu uz garantijas remontu, pie šiem ... Paņēma uz remontu, saka, ka ir bukte un ka līdz ar to garantija beidzās. Atteicos, jo jēgas nav nekādas labot, ja cena viņam ir tāda pati, kā remonts. Tagad telefons vēl pie visa sāka gļukot, uzkaras ik pa brīdim un kad zvana papildus rodas trokšķi. Neuzticaties šim kantoriem, tur tikai māna cilvēkus.

T Tong Po 23.11.2017

nav vaina MTTC. Labāk savas pretenzijas un viedokli izsakiet telefona ražotājam - tie ir ražotāja garantijas noteikumi, kurus jāievēro arī servisa centram.
Tā loģika ir ļoti vienkārša.
Ja MTTC neveic garantijas remontu - neviens viņiem par darbu nemaksā. Vai tiešām Tu vari iedomāties, ka servisā sēž cilvēki tikai aiz nav ko darīt un aiz tā ka viņiem pilnas kabatas ar naudu, un izklaidējas, čakarējot klientus?
Serviss, visu, ko var salabot pa ražotāja garantiju (lasi - ražotāja naudu) - visu arī salabos, jo tur ir vienkāršāk - ražotājs garantēti samaksās par darbu laicīgi un zināmu summu. Nedomās nedēļu - dārgs remonts vai nedārgs. Neatteiksies no mantas, jo nav naudas remontam, utt.
Tad, kad tiek atteikta garantija, ražotājs servisam vai nu neko nemaksā - jo nav taču nekas izdarīts, vai nu samaksā pāris EUR par to, ka apskatīja un piereģistrēja. Kur šeit ir servisa interese? Kur viņiem labums?
Vai viņiem ir labums, ka klients dusmīgs un lamājas? Vai viņiem labums, ka klients raksta sliktas atsauksmes? Vai viņiem labums, ka klients citreiz pi viņiem nenāks?

Tāpēc iesaku, atrodiet facebookā ražotāja vietējo lapu un rakstiet tur savu atsauksmi! Citādi jau ir tā, ka pavisam pārāk daudz čakarē klientus ar tiem garantijas atteikumiem, lai cilvēki met laukā mantas un pēr atkal jaunu telefonu.