www.sudzibas.lv MTTC Slikts serviss, bez iemesla atsakās no garantijas

AtrisinātaMTTC - Slikts serviss, bez iemesla atsakās no garantijas

Horrible service! I brought lenovo laptop with warranty to repair broken hindge, which is a widely known problem. After few days they just replied that it is mechanically damaged, warranty denied and offered diagnostics for 17€ + vat (mehāniski bojāti datora sūri. Garantija atteikta. Turpmākā diagnostika 17€+pvn) . Had to bring it to the service in Lithuania, where they repaired it without any questions as a warranty repair!

31.01.2022

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 01.02.2022

Labdien, Ruslan.

Mums ir ļoti žēl, ka saņēmāt atteikumu garantijas apkalpošanai. Saskaņā ar starp MTTC un ražotāju noslēgto līgumu, mums nav tiesības apkalpot šādas ierīces garantijas ietvaros.

Mājaslapā varat iepazīties ar bojājumu, kuru dēļ tika atteikta garantijas apkalpošana, foto fiksāciju.

Ar garantijas noteikumiem varat iepazīties ierīces lietošanas instrukcijā un ražotāja mājaslapā.

Ar cieņu,
MTTC Latvija

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ruslanas 01.02.2022

Tas ir nožēlojami, ka jūs joprojām cenšaties sevi aizstāvēt. Lenovo yoga kreisās eņģes problēma ir standarta kļūda šim modelim, šīm eņģēm ir nosliece uz plaisāšanu bez iemesla (vienkārši meklējiet google vai pārbaudiet youtube). Un tas, protams, ir fizisks bojājums, jo saplīst vāciņš un var pat sabojāt ekrānu.

R

M mahal 31.01.2022

Oi, šitie ir riktīgi metēji! Es ar aiznesu PC uzsists stūris ekrānam bija un dēļ tā atteica garantiju kaut nodedzis bija SSD disks. Piedāvāja maksas remontu un pasūtiju viņus di…. 😂 Vajag apiet viņus un sazināties ar ražotāju. jo gaeantiju nevar atteikt ja bojajumi neietekmē PC darbību.

R Ruslanas 01.02.2022

This is pathetic that they still try to defend themselves. Lenovo yoga left hinge problem is a standard fault for this model, these hinges are predisposed to cracking for no reason (just google it or check on youtube). And of course it is physical damage, because it breaks the cover and can even damage the screen.