www.sudzibas.lv MTTC Krāpšanas kantoris, slikts serviss, komunikācija uz nulles ar klientu

MTTC - Krāpšanas kantoris, slikts serviss, komunikācija uz nulles ar klientu

Lietoju telefonu, pirms nedēļas, pieslēdzot lādētāju, pēc brīža atklāju, ka uzlādes procents ir dīkstāvē, telefons tika aktīvi lietots pāris dienas, un joprojām nebija izlādējies, kaut gan uzlādes procents rādīja tikai 39%. Nodevu Mttc autorizētāja servisā, telefons strādāja un bija ieslēgts, visas funkcijas darbojās. Pēc dažām dienām servisa mājaslapā parādījās informācija, ka telefonam vairs nav spēkā garantijas remonts! Telefonā tika atrasts mitrums, lai gan esmu 100% pārliecināta, ka nesaslapināju telefonu, nepakļāvu to ūdens vai šļakatām! Man par remontu izrakstīja rēķinu 376,50 eiro, norādot ka jāmaina pamatplati, pavadplati, displeju, bateriju un flex konektoru.
Tālruņa sākotnējā iegādes Cena ir 389 eiro! Protams, es atteicos no remonta, kā to būtu darījis jebkurš saprātīgs cilvēks! Piezvanot uz Mttc servisu, meitene, kas tur strādā nevar sakarīgi paskaidrot kas tieši ir ar manu telefonu, tikai to, kas norādīts Mttc mājaslapā. Uz lūgumu iedot meistara telefona numuru, lai es varētu ar viņu sazināties detalizētas informācijas iegūšanai, viņa atteica, norādot, ka viņas rīcībā nav šādas informācijas. Man ir jautājums, kur garantija, ka šis meistars, kurš izjauca manu telefonu, uzrakstīja patiesību, nevis fiktīvi šādu secinājumu izdarīja ar mērķi vienkārši izsist vairāk naudas.
Saņemot telefonu atpakaļ bez remonta, telefons bija uzlādēts līdz 82%, lietoju to jau vairākas nedēļas, viss strādā perfekti, telefons lādējas. Un tagad esmu nesaprašanā par to, kā telefons, kuram aprēķināja remontu par 376,50 eiro, un kuram vajag mainīt gandrīz visas detaļas, var strādāt bez problēmām? !

03.02.2022

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 03.02.2022

Labdien, Daria.

Mums ir ļoti žēl, ka saņēmāt atteikumu garantijas apkalpošanai. Saskaņā ar starp MTTC un ražotāju noslēgto līgumu, mums nav tiesības apkalpot šādas ierīces garantijas ietvaros.

Mājaslapā varat iepazīties ar bojājumu, kuru dēļ tika atteikta garantijas apkalpošana, foto fiksāciju.

Ar garantijas noteikumiem varat iepazīties ierīces lietošanas instrukcijā un ražotāja mājaslapā.

Ar cieņu,
MTTC Latvija

Papildināts Daria Daria 03.02.2022

To, ko Jus uzrakstījāt, mani neinteresē, jo:
1. telefons netika pakļauts mitrumam, nekāds šķidrums nav uzlijis uz tā vai kaut kas tamlīdzīgs nav noticis!
2. ne primo reizi jau saskaros ar Jūsu "autorizēto servisu",šaubos, kā Jus vispār kādām apstiprināt garantijas remontu.
3.Kā Jus varat izskaidrot to faktu, ka pēc Jūsu teikta, telefons, kurām ir jāmaina visas plātes, visas smadzenes, var teikt gandrīz visu, izņemot apvalku, var perfekti strādāt jau gandrīz mēnesi?

D