www.sudzibas.lv MTTC Slikts serviss, bojājums

MTTC - Slikts serviss, bojājums

Nesen es nopirku ūdens izsturīgu telefonu, lai varētu taisīt daudzus zem ūdens video. Tomēr man bija problēmas ar bateriju, tāpēc aizgāju uz Mttc servisu un ar garantijas remontu nomainītu bateriju. Nomainīja, un pēc mēneša mēs devāmies ceļojumā uz ārvalstīm, un kad telefons tika ielikts atpakaļ ūdenī, tas saplīsa, jo tika ūdens iekšā, lai gan pirmīt nebija šadu problēmu. Šis nozīmē, ka telefons nebija labi aiztaisīts labi ciet pēc remonta. Un tā kā mēs bijām ceļojumā prom dažus mēnešus - nepieņēma salabot. Tā kā telefons bija diezgan sabojāts, un nelietojams, pēc 5 mēnešu lietošanas tika pirks jauns. Neiesaku lietot viņu servisu.

04.02.2022

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 04.02.2022

Labdien.

Mums ir ļoti žēl, ka saņēmāt atteikumu garantijas apkalpošanai. Saskaņā ar starp MTTC un ražotāju noslēgto līgumu, mums nav tiesības apkalpot šādas ierīces garantijas ietvaros.

Mājaslapā varat iepazīties ar bojājumu, kuru dēļ tika atteikta garantijas apkalpošana, foto fiksāciju.

Ar garantijas noteikumiem varat iepazīties ierīces lietošanas instrukcijā un ražotāja mājaslapā.

Ar cieņu,
MTTC Latvija