www.sudzibas.lv MTTC telefona remonts

MTTC - telefona remonts

Vairāk kā pirms mēneša man nobruka telefons. Neslēdzās iekšā un kad ieslēdzās,taisīja visādus pigorus. Tā kā jāmaksā vēl vairāk nekā gadu,aiznesu uz garantijas remontu - uz MTTC, kā viņi paši sevi dēvē - ''remonta guru''. Viņi paņēma telefonu remontā un teica,ka iespējams būs jāmaksā par kādām detaļām. Pēc kāda laika saņēmu zvanu,ka būs jāmaksā 50 eiro,jo tikšot mainīts stikliņš. Ja es nepiekrītu šim darbam,telefons netiks remontēts vispār. Biju diezgan šokēta,jo uz stikliņa bija tikai viens mazs skrāpējums,par kuru pat pie telefona iesniegšanas nesūdzējos. Mani interesēja tikai pati telefona iekšpuse,bet galu galā piekritu,jo tajā brīdī likās ok. Pagāja mēnesis un no lieliskā ''remonta guru'' nebija ne ziņas. Viņi piedāvā tādu fīču,ka internetā var paskatīties,kas notiek ar tavu telefonu. Izrādījās,ka telefons jau divas nedēļas ir gatavs,bet viņu solītās sms par to nebija. Aizgāju uz MTTC,darbinieks pateica,ka telefons principā tagad ir kā jauns,jo nomainīta visa sistēma,samaksāju tos 50 eiro un biju sajūsmā. Līdz nākamajam rītam. Nākamajā rītā izgāju no mājām un kā ierasts klausījos mūziku austiņās. Pēkšņi telefons izslēdzās. Domāju,ka varbūt jakas kabatā kaut kā netīšām esmu kaut ko nospiedusi un telefons izslēdzies. Mēģināju ieslēgt atpakaļ,bet telefons neslēdzās. Visu dienu ik pa brīdim ieslēdzās,bet tikpat ātri arī izslēdzās. Aiznesu atpakaļ pie ''remonta guru''. Neviens no turienes darbiniekiem pat nebija šokā,ka tik ātri telefons nobrucis. Teica atkal,ka saņemšu sms,kad būs jānāk pakaļ. Tā nu pagāja nedēļa un tieši šodien saņēmu sms,ka telefons gatavs un jāmaksā 0 eiro. Aizgāju uz MTTC un tur tāds pumpains briļļainis saka,ka meistars neesot varējis atrast nekādas problēmas un,ka man jāmaksā 6 eiro par diagnostiku. No sākuma nobrīnījos,pateicu,ka man taču atnāca sms,ka nav nekas jāmaksā. Tā nu strīdējāmies,līdz panācu savu,paņēmu telefonu un aizgāju. Jau tā biju uzvilkta par to,ka viņi vēl pieprasīja naudu,bet tad,kad mēģināju ieslēgt telefonu - uzminiet,kas notika? Tieši tā,telefons neieslēdzās. Tagad arī,ieslēdzas uz kaut kādām 5 minūtēm un slēdzas ārā. Ja jums nobrūk telefons,nekādā gadījumā neejat uz to kantori,labāk atrodat kaut ko par maksu,bet kur kvalitatīvi salabo!

L laimuxx 01.12.2014

job**am cilvēkam job**as problēmas, kā mans vectēvs mēdza teikt...
man gan tas ''pumpainais briļļainis'' smuki palīdzēja saglabāt kontaktus un paskaidroja, ka bildes man ir uz atmiņu kartes tā, ka nav par ko uztraukties. es jau būtu bijis pateicīgāks, ka čalis man diagnostiku atlaiž
par sms: arī man nenāca + operatoru sazvanīt vispār nevarēja - viens vienīgs autoatbildētājs, bet normāls cilvēks jau izlasīs papīru, kuru paraksta un redzēs, ka netā var pačekot kas un kā, un redz ko - telefons gatavs bija tieši solīto 2vu nedēļu likā.
bet gan jau ka tam čalim visu laiku galvā borējji savu problēmu - gribi risinājumu - ej pie vadītāja vai menidžera un dolbī viņam ne jau pieņēmējam.