www.sudzibas.lv MTTC Slikts serviss

MTTC - Slikts serviss

Iegādājos Tele 2 mobilo telefonu Nokia. Četras dienas pēc iegādes konstatēju ka telefonam ir defekts un nav iespējams dzirdēt ienākošo skaņu. Nodevu ierīci remontā, lūdzot mainīt iekārtu pret jaunu. Pirmajā reizē maiņa tika atteikta un veikts garantijas remonts. Saņemot iekārtu pēc dažām dienām defekts atkārtojās šoreiz rakstīju iesniegumu lai veic telefona maiņu pret jaunu iekārtu, arī šoreiz maiņa tika atteikta tika piedāvāts tikai remonts, kad devos pēc iekārtas un saņēmu to konstatēju ka ierīce nav salabota vispār, trešajā reizē iekārta tika labota atkārtoti tika mainīta galvenā plate un modulis, kas manuprāt ir pietiekami nopietns remonts lai remonta vietā tiktu piedāvāta maiņa pret jaunu ierīci. Rezultātā esmu vairāk kā divus mēnešu esmu bez telefonu, un pēc visiem remontiem spriežot saņemu no rezerves daļām sastāvošu iekārtu. Veicot sarunas ar MTTC centru man atbild kad ar visiem jautājumiem jāvēršas pie tele 2, bet sarunā ar tele 2 man tiek teikts ka jāvēršas ar šo jautājumu pie MMTC centra. Beigas neviens neko nezin un neparko neatbild.

08.01.2019

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 08.01.2019

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija