www.sudzibas.lv MTTC Slikts serviss

MTTC - Slikts serviss

Kad aizbraucām uz servisu, lai noskaidrotu vai būs iespējams telefona remonta laikā saņemt citu telefonu lietošanā un cik laika būs nepieciešams remonta darbiem, atbilde bija, ka maiņas telefonu varēsim dabūt un remonta laiks nebūs vairāk par 3-4.darba dienām.
Kad ieradāmies nodot telefonu remontā, noskaidrojās, ka maiņas telefoni netiek piedāvāti, bet remonts varētu būt arī ātrāks. Nu ir pagājusi vairāk kā nedēļa, bet servisa centrā pat nevar atbildēt, kad telefons būs gatavs!

G

Dainis 07.07.2017

Remonts parasti neaizņem ilgu laiku, parasti termiņi ir atkarīgi no rezerves daļu piegādes, kurjer dienestiem untt, neviens serviss to īsti nevar ietekmēt.

G Gintse 09.07.2017

Parasti klientiem nav svarīgi, cik laika aizņem remonts un cik laika aizņem rezerves daļu piegāde, vai cik darbinieki ir atvaļinājumā. Ir svarīgi tikai, kad būs sataisīts telefons. Ja telefonu nododot remontā darbiniece saka, ka tas neaizņems vairāk par nedēļu, tad klienti ar to rēķinās, bet ja pēc nedēļas darbinieki vairs nevar atbildēt, kad telefons būs kārtībā, tad tas sāk izskatīties pēc krāpšanās. Ja uzņēmumam MTTC būtu svarīgs klientu viedoklis, viņi atrastu veidu, kā paveikt savus darbus solītajos termiņos.

G Gintse 11.08.2017

Pēc nedēļas remonts tomēr bija galā, viss izdarīt kā nākas un summa - kā runāts.