www.sudzibas.lv MTTC Remonts, telefons atgriešana

MTTC - Remonts, telefons atgriešana

Pagājušajā nedēļā nodēvu MTTC telefonu, viss forši, jauki pēc divām dienām saņemu sms, ka varu doties pakaļ telefonam. Aizbraucu uz nodošanas punktu, lai saņemtu telefonu bet še kur re kur, pārsteigums- mans telefons tur nav un meitene, kas strādā pieņemšanas punktā nemaz nezin, kur tas ir. Izmeklēja visas atvilktnes un secināja, ka telefona tur nav. Meitene jauki palūdza lai ierodos nākamajā dienā, bet kad tur ierados, joprojām nebija meitenei nekādas nojausmas kur tas īsti telefons ir. Ieminējās ka Origo, bet atkal mēģināja palūgt, lai atnāku nākamajā dienā. Izlēmu pati doties uz Origu, un jā- tas tur arī bija. Tikai skumji ka meitene man precīzi neko nevarēja pateikt, uz visiem maniem jautājumiem izskanēja tikai viena atbilde- nezinu.