www.sudzibas.lv MTTC Nerisina problēmu

MTTC - Nerisina problēmu

Neiesaku saistīties ar servisa uzņēmumu MTTC. MTTC skaitās kā Huawei dīileris, kurš veic mobilo telefonu garantijas remontus. Aiznesu garantijas laikā sabojājušos telefonu ,ar pievienotu pirkuma garantiju un čeku, bet MTTC telefonu pieņem un atdod atpakaļ nelabotu. Paziņo ka garantija beigusies, kaut gan pirkuma čekā nodrukātais datums liecina, ka līdz garantijas beigu termiņam vēl ir divi mēneši.

14.05.2019

Al

Te Tele2kliente 22.05.2019

Es nesaprotu, kāpēc šis kantoris vispār vēl eksistē. Prāta čakarēšana, neatsaucība un negodīgums. Tas ir šis servisa moto!Ja visi, kam ir nepatīkama pieredze vērstos tālāk par sūdzības.lv, iespējams viņi šo masveida čakarēšanu beigtu. Arī mēs šobrīd esam nepatīkamas pieredzes procesā, jo Mttc neiziet uz normālu attieksmi pret savu klientu. Tas būtu mazākais. Droši vien vajadzētu saņemties un paņemt pa pilnu programmu viņus pie dziesmas šobrīd.