www.sudzibas.lv MTTC nekvalitatīvs serviss

MTTC - nekvalitatīvs serviss

Nopirku mobilo telefonu no Tele2. Apmēram pēc mēneša konstatēju defektus tālruņa darbībā (periodiski nedarbojās skārienjūtīgais ekrāns). Aiznesu tālruni labot uz Tele2 apkalpošanas centru. Apmēram pēc mēneša saņēmu tālruni atpakaļ MTTC apkalpošanas centrā A. Čaka ielā 62-1B. Sākotnēji tālrunis darbojās, taču apmēram pēc nedēļas atkal novēroju iepriekšējos defektus. Atkal aiznesu tālruni uz Tele2 apkalpošanas centru, šoreiz lai apmainītu pret citu. Apmēram pēc mēneša saņēmu to atpakaļ. MTTC izdotājā garantijas pārbaudes aktā bija uzrakstīts “Telefona defekti netika konstatēti”. Atkal devos uz MTTC Čaka ielā, lai nodemonstrētu, ka tālrunis patiesībā nestrādā. Darbiniece, izņēma SIM karti un paziņoja, ka bez SIM kartes tas strādājot, man esot bojāta SIM karte un tā esot jāmaina. Nomainīju SIM karti, tālrunis joprojām nedarbojās. Atkal nodevu tālruni Tele2 apkalpošanas centrā (jo par nodošanu MTTC Čaka ielā man prasīja maksāt Ls5) slēdziena saņemšanai, lai samainītu un uzrakstīju, lai pārbauda rūpīgāk. Apmēram pēc mēneša saņēmu to atpakaļ un aktā atkal bija uzrakstīts “Telefona defekti netika konstatēti”. Par laimi Tele2 darbiniece ieteica aizbraukt uz Trodeks (DT Mobile) Mūkusalas ielā. Tur man telefonu sataisīja diennakts laikā.

Secinājums:
cienījamie Tele2 klienti un citi mobilo tālruņu lietotāji, nekādā gadījumā nenesiet labot telefonus uz MTTC un nepiekrītiet, ka Tele2 nosūta jūsu mobilo labot uz šo kaktu kantori! Ir arī citi servisi, kur cilvēki prot darīt savu darbu! Jums ir tiesības izvēlēties!

K

J Jānis M 04.08.2013

Bojātas SIM kartes dēļ nestrādā ekrāns :D Par tādu lietu es man liekas es būtu tur skaļi sācis smieties. Bet serviss ir drausmīgs un darbinieki drausmīgi nekompetenti.