www.sudzibas.lv MTTC Nekvalitatīvs serviss

MTTC - Nekvalitatīvs serviss

Telefonu Huawei P7 nodevu garantijas remontā, (displejs nejūtīgs, un bieži nedzirdu runājot ar kādu)
-Lieki piebilst, ka telefonu kopš iegādes brīža esmu pasargājusi no skrāpējumiem (silikona vāciņš, aizsargplēve)
________________________________________________________________________
-Sistēmā sāka skatīties uz teikt, ka telefons ir no Ķīnas ka pēc garantija iespējams nevarēs maksāt (bet viņa pajautāšot priekšniekam rīt)
-nesagatavota atdevu telefonu, minot viņai LAI MAN ZVANOT, ja garantiju nepieņem!
-Protams pieņemot telefonu, tika uzrakstīts ka tas ir skrāpēts (bet arī to man citos servisos ir rakstījuši)
-pieņēma 12.04. solīja 3dienu laikā salabot, saņēmu 26.04.
_________________________________________________________________________
-neviens man nezvanīju, zvanīju pati, teica ka nezinot mehāniķis paņemšot telefonu un tad redzēs vai no Ķīnas vai ne...
-Visam sekoju remanota statusam internetā
Saņemot telefonu sapriecājos, ka par to nav jāmaksā!
_________________________________________________________________________
BET, taijā pašā dienā ieskatījos un redzu ka mainot korpusu, priekšējā kamera iekšpusē vai nu spalviņa vai ieplīsi objektīvs.
KĀ arī aizmugurē miglaina kamera

Aiznesu nākamajā rītā, minot vai vairiet tagad sataisīt, notīrīt,( tas aizņems 15minūtes) izdarīt kvalitatīvi savu darbu, meitene pajautāja, Jūms bij sūdzības par kameru? Nē, nebija, tagad ir. :D
Aiznesa mehāniķim un pateica Jā, šīs dienas laikā varam sataisīt.
NOPIETNI? 2 nedēļas telefonu bija pie viņiem, un tad vel šo nieku dēļ jāatstāj uz dienu?

T Tong Po 27.04.2016

Kas nieki vienam - darbs citam. Ja Tu tik gudra, kāpēc pati nelabo? Un vai Tev neliekas, ka meistariem ir arī citi darbi, un viņš nevar visu mest malā un darboties tikai ar Tavu telefonu? Un iespējams, ka tur ir nevis 15 minūšu darbs, bet atkal jāmaina kāda daļa, kas ir sarežģīti nomaināma? Ja jau redzi kaut ko zem stikla, tad jau, iespējams, jāmaina vai nu viss ekrāns vai stikls, kas nav piecu minūšu darbs
Nevajag stresot tik ļoti. Arī servisā ir cilvēki. Runā, uzdod jautājumus un zināsi kas notiek un kā notiek.