www.sudzibas.lv MTTC Nekompitence

MTTC - Nekompitence

Aiznesu savu E5 uz Tele2 garantijas remontu! Ieeju iekšā un jautāju:"Jūs nodarbojaties ar Tele2 subsidēto telefonu remontu, kas ir saistīts ar Tele2?" "Jā!":man atbildēja viena no meitenēm. Forši! Izstāstu savu bēdu - ekrāns neapgaismojas, respektīvi, pats par sevi rāda, bet nespīd! Redzēt varēja, tikai ļoti knapi, praktiski neko! Bet ekrāns bojāts nebija, vienkārši, gaismiņas nespīd un viss! Atstāju uz remontu ar piebildi, ka VISI dati jāsaglabā, bet par to man jāpiemaksā 13 Ls. Es piekritu! Tajā pat dienā zvanīja un teica, ka nevar sataisīt ar datu saglabāšanu, jo ekrāns nedeg un tā tālāk. Es teicu, lai nelabo, jo telefoni mūsdienās mētājās uz katra stūra, man galvenais bija Dati! Un jā, ja laboju pēc garantijas, tad OBLIGĀTI esot jāpārliek programma, kā rezultātā dati dzēšas, tā esot "Nokia" prasība! Lieki piebilst, ka šis teksts man atgādināja "superservisus" jebkurā sfērā! Vieglāk ir kaut ko nomainīt un ne sūda nepadomāt kā SALABOT!!!
Tā nu es aizgāju pēc 2 dienām un savācu savu E5. Vēl parādīju, ka ekrāns rāda un viņa pēkšņi pateica:"O, jā tagad redzu, bet neko nevaram palīdzēt!" Nosmīkņāju cik vien nievājoši to varēju un pateicu:"Saderam, ka būs meistari, kuri to salabos perfekti!" Aiz manis vēl stāvēja sieviete, kurai ļoti nelaipni tika atcirsts tāpat, kā pirms manis esošajam opim, kuram centās palīdzēt vēl kāds cits cilvēks, bet NEKĀDĀ GADĪJUMĀ šī vienaldzīgā un NEKOMPETENTĀ dāma - servisa darbiniece!
Ja jūs esat Tele2 klients - labi, bet nekādi un ne pie kādiem apstākļiem neapmeklējiet "SIA MTTC" A.Čaka ielā 62., Rīgā.
Protams, aizgāju uz citu servisu čalis uzreiz ķērās pie darba un jau vakarā viss bija kārtībā, es ar vieglu roku atdevu 20 ls, jo bija tiešām liels prieks redzēt sev pretī cilvēku, kurš zina ko dara! Varu rekomendēt - http://www.remob.lv
palasiet par "sia MTTC" , pirms to apmeklējiet!
p.s. Nemērcējiet telefonus un reizi mēnesi saglabājiet datus kompī vai kā savādāk!

S strazdsa 23.10.2012

Atvainojos! Laboju kļūdu - nekompetence!

Remob.lv AFK 25.10.2012

Paldies par rekomendāciju :)

Smile900 26.03.2013

MTTC ir savi mīnusi, nenoliedzami. Tomēr ne pie kādiem apstākļiem nerekomendēju nest savus tālruņus uz Remob. Reklamēties viņi māk, tomēr zināšanu un kvalifikācijas pagaidām nav, manuprāt. Arī izmantotas tiek nekvalitatīvas, neoriģināla ražojuma detaļas, kuras tiek pārdotas par oriģinālu detaļu cenu -10% konkurētspējai aptuveni.

DT Mobile - Ropažu 4 un Mūkusalas 46 - kvalitatīvs serviss, oriģinālas detalās (viņiem ir citas problēmas bet uz remonta kvalitāti tās nekādi neatsaucas);

ELKOR - darba kvalitāte - 7 balles no 10, detaļas oriģinālas;

MTTC - kvalitāte darbam - 4 balles no 10, detaļas oriģinālas;

ar gandrīz visiem pārējiem, diemžēl, ir pamatīgas nianses...

Remob.lv AFK 26.03.2013

Smile900, jebkurā gadījumā paldies par kritiku, tomēr ar detaļām ir sekojoši - mēs paši piedāvājam klientam uzstādīt vai nu oriģinālu detaļu, ja viņam nepieciešama kvalitāte, gan arī analogu, ja ir nepieciešama minimālā cena. Teikšu godīgi - dažreiz izvēles īpašas nav, jo oriģinālas detaļas vai nu noņemtas no ražošanas, vai vispār nav pieejamas. Par to visu arī atklāti stāstam klientam. Par atšķirību 10 procentos - trāpījāt, ja runa iet par vispār lētiem aparātiem. Runājot par iPhone un līdzīgiem, cena izmantojot oriģinālas un neoriģinālas detaļas, var atšķirties vairāk, neka pa 30%.