www.sudzibas.lv MTTC Neizsekojams remonts telefonam

MTTC - Neizsekojams remonts telefonam

Pēc savas pieredzes neiesaku telefona remontu uzticēt Mttc (servisa pieņemšanas punkts tc akropole) . Remonta gaitai it kā var sekot mājas lapā, bet tur tiek ievietota pilnīgi nepareiza informācija, sazinoties ar operatoru pēc divām nedēļām kad ierīce tika nodota, nekāds remonts faktiski nebija veikts. Pilnīgi nav saprotas kas tiek remontēts, bet rēķins visdrīzāk būs sarakstīts par sazin ko. Divas nedēļas it kā kaut ko remontē, bet kad būs gatavs nevar pateikt.

04.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 07.12.2020

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija
Klientu serviss

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 07.12.2020

Labdien, Dace.

Pārbaudot Jūsu aprakstīto gadījumu, konstatējām, ka remonts sākotnēji netika veikts, jo, iesniedzot ierīci remontam, kā defektu tikāt norādusi to, ka ierīce neveic uzlādi, taču servisā ierīce uzlādi veica. Par to Jūs tikāt informēta telefoniski.

Visticamāk, uzlādes problēmā ir vainojams uzlādes kabelis, kuru nevarējām pārbaudīt, jo tas netika nodots remontam.

Bez tam, Jūsu ierīces remonta gaita mūsu mājaslapā ir pilnībā izsekojama - no ierīces nodošanas dienas majaslapas izsekošanas rīkā var redzēt 18 ierakstus, tajā skaitā arī to, ka šīs sūdzības rakstīšanas dienā darbs ar Jūsu ierīci, apdrošināšanas ietvaros, jau bija pabeigts, 30 minūšu laikā pēc detaļu saņemšanas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes