www.sudzibas.lv MTTC Loti slikts serviss

MTTC - Loti slikts serviss

Saplisa ekrans telefonam,taka viņš bija apdrošināts nodevu labošanā. Un tad sakās broblemas. Jau pusotru menesi nevar ekranu nomainit. Raksta ka vajadzigā detaļa esot deficīts. Nezinu paskatijos ebay tur var jebkurā laikā nopirkt vajadzigo ekranu. Esmu galigi sašutis parctadu servisu.

Dainis 09.12.2017

Oficiāls serviss detaļas no ''ebay'' nesūta.

S Sančo Freidis 09.12.2017

Man pilnigi vienalga no kurienes suta detaļas,bet nejau 2 menešus jagaida.

C critical thinker 09.12.2017

tā jau ir tava broblema parctadu servisu

Dainis 11.12.2017

Nav ko sist telefonu, nebūtu jāgaida :)

T Tong Po 10.12.2017

Var jau lamāties cik uziet, par to kas ir un kas nav vienalga. Autorizētais serviss strādā ar rezerve daļām, kas tiek sūtītas no ražotāja, jo mēdz būt tā, ka līgums ar ražotāju to paredz - ja lietos kreisās, līgumā paredzētas sankcijas.
Neziu vai šis ir tas gadījums, bet tāda iespēja pastāv.
Kas attiecas uz pašu gadījumu - pieņemu, ka esi jau izlasījis savu apdrošināšanas līgumu, kas tajā ir teikts par termiņiem? Skaties tur.
Vēl - uzzva;ni uz PTAC un painteresējies, kādas ir Tavas tiesības pieprasīt, piemēram, preces apmaiņu vai kādu kompensāciju šādā situācijā, ka remonts nav ražotāja garantija, bet gan apdrošināšanas gadījums.
Pret servisu šeit nav ko lamāties. Ja ražotājam nav rezervesdaļas, tad kur Tev tiņi to izraus? Saki no eBay? Un tad kad atnāks kaut kāda kreisa alternatīva, tad lamāsi servisu, ka viņi tur uzstāda mikastes detaļas un krāpj klientus?
Serviss visu pareizi dara, ka nepiedāvā kreiso preci, bet strādā ar originālām detaļām. Pēc kreisajām, uz savu risku, ej pie visiem krūmu servisiem un nekādā gadījumā uz MTTC vai LMT servisu. Pēdējie divi nestrādās ar miskastes detaļām.

S Sančo Freidis 11.12.2017

Telefonam bija jabut gatavam viena mēneša laikā. Un par to telefona sišanu butu sasitis neko neteiktu,bet ievadot sms saplist ekrans. Kautkā dīvaini. Jā labak iešu kā saki uz krūmu servisiem nevis uz šito mttc. Vismaz krūmu servisi iedod kadu citu aparātu lietošanā un ekranu apmaina 3-4 stundās.