www.sudzibas.lv MTTC Esiet uzmanīgi!

Mttc Latvija Sia - Esiet uzmanīgi!

Silts ieteikums visiem, kas vēlas nodot MTTC remontam savu mobilo telefonu vai planšetdatoru- nofotografējiet savu ierīci no visām pusēm, no visiem sāniem, ja ir iespēja, tad arī uztaisiet mikroskopa bildes savai ierīcei:)

A Arishik 21.03.2016

Ļoti labs serviss.
Man bija 2 reizes sasists displejs uz LG G2, ļoti ātri (at nedēļa nepagāja) un kvalitatīvi samainīja. Uz mājas lapas var sekot līdzi remonta statusam.
Ļoti profesionāla komanda.
Tas, ko cilvēki raksta, ka tie pazūd un neinformē par remonta pabeigšanu tas ir pilnīgas muļķības, jo atkārtojos pat mājas lapā var redzēt kad un kādu detaļu maina.
Un par to, ka tie nodzēš datus, nu tak loģiski! Ja Jums ir galvenas plates maiņa, vai nu jānodzēš visu jo dēļ tā var būt kkas nestrādāt.
Man no Jūsu sudzibam pilnīgi smiekli nāk!
Liels paldies servisa darbiniekiem, tikai šīm servisam varu uzticēt savu tehniku!

K kreditorsPG 22.03.2016

Pieļauju, ka cilvēkiem vispār, ne tikai pirms servisa apmeklējuma, bet arī ikdienā derētu savus telefonus noslaucīt, notīrīt apskatīt, lai redz un zina cik skrāpēts un kurās vietās tas ir. Pieņemu, ka ar telefoniem ir tāpat kā ar jebko, piemēram ar auto - pēc servisa apmeklējuma, it sevišķi jau, ja servisā auto tiek noskalots - saņemot no servisa ieraugi visko, kas "iepriekš nebija".
Rūpējaties par savām mantām un tehnikām ikdienā paši un nesirgstiet ar paranoju! Nebūs ar mikroskopu jāpēta telefons :) :) :)