www.sudzibas.lv MTTC Krāpšana

MTTC Latvija - Krāpšana

Nodevu nemontēties telefonu ar baterijas problēmām, bet pie diagnostikas konstatē ka ir atlīmējies displejs, kaut tas strādāja nevainojami, līdz ar to piekritu tikai baterijas nomaiņai.
Telefons tika atgriezts ar nomainītu bateriju, par ko samaksāju, taču displejs vairs nedarbojās, neatbildēja konkrētās vietās uz pieskārieniem.
Viņi sabojāja telefonu!
Par displeja nomaiņu prasīja 200 eur, kas burtiski pārsniedz telefona vērtību.
Baterija ir nomainīta, bet telefonu var mest atkritumos, jo tas nepilda vairs pamatfunkcijas, nav iespējams pacelt zvanu vai to noraidīt, jo jāvelk pāri ekrānam, kur tas tieši tur nedarbojas.

I

Dainis 27.07.2018

Tā var gadīties, procesā konstatēja defektu kurš pēc telefona izjaukšanas vienkārši sāka izpausties, serviss jau pie tā nav vainīgs, viņi jūs brīdināja, bet jūs nepieņēmāt nekādus mērus lai labotu telefonu, tā kā sūdzība nevietā.

U User2019 27.07.2018

Pat, ja displejs ir atlīmējies, tas strādā. Visticamāk pēc baterijas nomaiņas telefons tika pārāk spēcīgi saspiests, lai aizlīmētu aizmuguri, un tad arī saplīsa displejs.