LV RU
www.sudzibas.lv MTTC Krāpšana, slikts serviss, bojājumu izdarīšana

MTTC - Krāpšana, slikts serviss, bojājumu izdarīšana

Tele2 veikalā iegādājos mobilo tālruni un nākamajā lietošanas dienā to vairs nevarēja ieslēgt (nebija kritis, nebija kādi citi bojājumi) . Telefons tika nogādāts tele2 klientu centrā caur kuru, savukārt, tika nosūtīts garantijas remontā uz mttc, zemitānu ielā, rīgā. No mttc tika saņemta atbilde, ka paši esam vainīgi, jo telefonam ir mehāniski bojājumi. Dodoties uz tele2 pēc telefona, konstatēju, ka telefona korpuss mttc ir vērts vaļā uzlaužot to visapkārt - acīmredzamas un nepārprotamas uzlaušanas pēdas. Šādi bojājumi nododot telefonu uz remontu nebija un to nepiefiksēja arī tele2 darbiniece. Protams garantijas remonts tika atteikts un summa, kas tika pieprasīta, ja vēlos veikt remontu (mainīt mātes plati) - 407 eur (telefona vērtība - ~ 370 eur) . Atkārtoti vērsos pa tiešo mttc jau ar konkrētu sūdzību par veikto darbu un telefona uzlaušanu, atkal tika saņemts atteikums, ka pats esmu uzlauzis telefonu. Un nu, visbūtiskākais - aiznesu telefonu uz datoru ātro palīdzību, čaka ielā, rīgā, tur pa 50 eur atjaunināja programmatūru un telefons darbojas, palikuši gan korpusa bojājumi no mttc darbinieku darba, kuriem rokas aug no paka*as. Lieki piebilst, ka kāds gribēja nopelnīt 400 eur par programmatūras atjaunināšanu. Protams, ir saglabāti visi dokumenti, ar diagnostikas veicēju vārdiem, uzvārdiem - gribēju vērsties ptac, bet nu, iztiksim šeit bez tiem.

25.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 26.01.2019

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija
Klientu serviss

Pa

Komentāri (5)

Andris Sa 26.01.2019

Tas ir DAP reklama. DAP ir loti slikts serviss.

Pa pastars_l 26.01.2019

Diez vai reklāmas dēļ speciāli pirku telefonu un lauzu to, lai varētu uzrakstīt šādu sūdzību! Kā jau teicu - IR VISI DOKUMENTI, ks apliecina visus augstāk minētos faktus.

Wa Watafuks 26.01.2019

Ja jau visi dokumenti utt tad aizraksti ptac un uzsāc lietu. Vēlams saraksti publicē te ar. Citādāk izklausās pēc pirdiena.

Zīļuks 28.01.2019

Kādēļ vispār ņēmi telefonu atpakaļ no darbinieces, ja bija šie bojājumi?

Ex Exsecutioner 08.03.2019

https://www.sudzibas.lv/mttc/mttc-krapsana-c543481

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes