www.sudzibas.lv MTTC Krāpšana

MTTC - Krāpšana

Sveicināti!

Vēršos pie cilvēkiem, kuri ir cietuši no, iespējams, prettiesiskam SIA "MTTC" servisu un SIA "TELE2" darbībām. Ir pamats uzskatīt, ka abi minētie SIA ir vienojušies par to, kā ierobežot patērētāju tiesības, proti, lai "TELE 2", iespējams, izvairītos no ierīču bezmaksas maiņu, vai līdzekļu atgūšanu patērētājam. Proti "MTTC" savā servisā veic viedierīces remontu, bet nododot to atpakaļ klientam norāda, ka remonts netika veikts izņemot programmatūras atjaunošana, vai nu vispār netika veikts, jo MTTC telpās viss darbojas (cilvēkiem tāds hobijs, veselus telefonus remontā nodot un tik lieli muļķi ir, ka nezin kur ir programmatūras atjaunošanas poga). Tādā veidā patērētājam tiek liegta iespēja izmantot savas tiesības ar prasību pret "TELE - 2". Uz doto momentu es neiedziļinājšos juridiskos terminos u.t.t., satura nolūks ir sekojošs:
1) Ja Jūs, vai Jūsu paziņas ir cietuši, no šīs, iespējamās, prettiesiskas darbības un vēlaties, lai šī negodīgā prakse beidz pastāvēt, tad droši varat sazināties ar mums, vai nodot šo ziņu Jūsu paziņām, draugiem, radiem kuri ir šīs shēmas upuri
2) Vērsties pret abiem uzņēmumiem visās instancē, kuru kompitencēs ir šī jautājuma izskatīšana tajā skaitā (Policijā un KNAB)... ar kolektīvo iesniegumu (tāpēc mums esiet vajadzīgi Jūs).
3) Vērsīsimies ar civilprasībām tiesā un pieteiksim kompensācijas ar Jūsu piekrišanu katram, kurš būs cietis no šīs prakses.

P.S. Pierādijūmu un faktu apstiprinošai bāzei tiks veikti vairāki papildus eksperimenti. Līdz ar to uz doto momentu mēs nevaram ar Jums padalīties smalkām, kā notiek shēmas realizācija, bet lielos vilcienos Jums ir jau skaidrs pats atbildes pamats par paveikto servisā MTTC attiecībā uz Jūsu viedierīci.

Mēs gaidam Jūsu ziņas uz e-pastu: [slēpt]@inbox.lv, ar katru sazināsimies. Lūgums, vērsties pie mums tikai tiem, kuri var pierādīt to, ka ir bijuši vai ir esošie TELE2 un MTTC klienti un ir saskārušies ar līdzīgām problēmām. Kā pierādījums var kalpot izraksts uz Jūsu vārda no MTTC servisa servisalapas.

Dalaties ar šo ziņu un droši rakstiet mums, kopā mēs varam vairāk!

Paldies!

Papildināts Exsecutioner 08.03.2019

Sveiciens visiem tiem, kuri atsaucās! Tātad, kā jau bijām vienojušies, paziņoju, ka 13.03.2019 - 14.03.2019 ir datumi, kad iesniegumi, pieteikumi u.t.t. tiks iesniegti atrunātās iestādēs. Tiem dažiem, kuri vēl nav iesnieguši savas pilnvaras juristam, lūgums to izdarīt līdz 11.03.2019 ieskaitot. Lai izdodas!

E Exsecutioner 01.03.2019

Paldies, cilvēkam, kurš vērsa uzmanību un atvainojos par nekorekti atspoguļotu e-pastu. Pirms @ ir uwc, respektīvi [slēpt]@)inbox.lv

B BadOzy 24.01.2020

Man ar ir tada paša problēma, ar to ka TELE 2 Telefons neadbilst garantijas noteikumiem, šai gadijumā meiģināšu vērsties pie patērētājiem, ir jau divi cietušie no manas puses par to ka jamaksā par garantiju. Tas nau nopietni,