www.sudzibas.lv MTTC Krapšana

MTTC - Krapšana

14.02.2018.g. iegadajos mobilo telefonu ''tele2'' uz nomaksu, septembrā sākuma sākas problemas ar dinamiku, pats pa sevi saka pārslegties sarunas laikā no maza augšeja dināmika uz sanu dinamiku, pie tam uz displeja neiesledzas skaļrunis, ar šo problemu 11.09.2018 vērsos servisā ''mtcc'' Rīga, Stacijas laukums 2, nododot to servisā uz remontu, aizpildot pieteikumu noradiju problemu ''sarunas laika pats iesledz tel. skaļruni, skaļo sarunu var izbeigt tikai nospižot skaļruņa pogu pogu''. 17.09.2018.g. saņemot mobilo telefonu man paskaidroja ka ''defekti netika konstatēti'' aile darbs atzīmeja '' programatūras atjaunošana''. Nepagaja pat divas dienas, konstatēju ka nekas nav salabots-dinamiks ka pārsledza pirms remonta, ta arī pārsledzas pēc remonta. 09.10.2018.g. atkartoti aiznesu mobilo telefonu uz augstāk minēto servisu ar to pašu problemu-11.10.2018.g. saņemu sms ka var doties pakaļ telefonam, ierodoties pakaļ telefonam, man paskaidroja ka garantijas remonta man ir atteikts un par diagnostiku man ir jasamaksa 15,-EUR.,vēlos piebilst to, ka kad nodevu mobilo telefonu remonta nekādu mehanisko bojajumu nebija, saņemot to atpakaļ no remonta paradijas mehaniskie bojajumi uz korpusa, ka ari piedavaja mobila telefona remontu kas izmaksātu man 120,-EUR, nevar paskaidrot konkreti kas par vainu mobilajam telefonam, kapēc parsledzas dinamiks, un pie kadiem apstakļiem uz korpusa paradījas mehaniskie bojājumi, kāpec pirmaja reizi kad nodevu mob. tel. remonta netika konstatēti nekadi defekti, bet otro reizi kad nodevu ir paradijušies defekti pie tam mehaniskie.

15.10.2018

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 16.10.2018

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija