www.sudzibas.lv MTTC Krāpšana

MTTC - Krāpšana

Iesaku sabildēt ierīci pirms dodat uz labošanu pat tad ja to it kā nevarēja salabot. Stāsts sekojoš. Aizvedu telefonu uz remontu, sarunājām, ka vispirms uztaisīs ekspertīzi lai redz ko jāmaina un vai vispār jēga labot. Uzreiz pie letes sieviete to pieslēdza pie lādētāja, parādīja ka lādē bateriju, sanāca pat ieslēgt izvelni kur var atiestatīt sākotnējos iestatījumus (zilgans ekrāns) . Nākošā dienā zvanīja, teica ka nevarot salabot jo konstatēti mitruma izraisīti bojājumi uz galvenās plates, sub plates, displeja, baterijas. Aizraucu pakaļ un baigi nepētiju telefonu, jo jau sākumā neliku lielas cerības, ka to varēs salabot. Aizbraucot mājās konstatēju, ka telefonu nevar pieslēgt pie lādētāja (fiziski lādētāju nebija iespējams piespraust) un ekrānam ir lūzuma svītras, tas ir vai nu nomainīts uz salauzstu vai salūzis veicot ekspertīzi, jo kā minēju dodot labošanā ekrāns vel darbojās. Nav liela bēda, protams, bet šādus kantorus vajadzētu slēgt..

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 09.08.2018

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši personīgu ziņu sudzibas.lv vietnē. Lūdzam apskatīt vēstuļu sadaļu.

Cerot uz problēmas atrisinājumu,
MTTC Latvija