www.sudzibas.lv MTTC Krāpšana

MTTC - Krāpšana

1. - nodevu remontā telefonu kuram pats saplēsu ekrānu, vietā itkā dabūju jaunu pēc dokumentiem, Huawey P30, samaksāju par ekrāna maiņu 108eur, vietā izsniegtajam itkā jaunajam kamerai ta sudraba Maliņa nokasīta un ar marķieri nokrāsota - iesmērēja kautkādu citu - nolietotu vnk tadu pašu modeli, itkā vienalga jo iet... Bet tomēr..
2. - nodevu garantijas remontam cat S42 (zinu ka nav ne jaudīgs utml, bet izmantoju tikai sms uz zvanus) telefons maģiski nokārās, nodevu itka par garantiju, bet redz šiem vajag vēl pakrāpt, nosmelt naudu, telefonam pēc atrastās informācijas ražtāju brāķis ar "mātesplati" bet ne, šamejie katruotro mēnesi tik smeļ naudu par itkā remontu..
Rezumē, krāpnieku pārcenots kantoris, personīgi neiesaku.

24.08.2021

Atbilde no MTTC Pārstāvja atbilde 25.08.2021

Labdien.

MTTC ir ražotāju autorizēts servisa centrs. Remontiem tiek izmantotas tikai ražotāju detaļas, kas tiek uzstādītās pēc ražotāju tehnoloģijām.
Jūsu aprakstītās "nokasīšanas un nokrāsošanas’" fiziski nevar notikt, jo oriģinālajām detaļām tādas darbības veikt nav nepieciešams. Tāpat, ja ierīcei ir spēkā garantija, un ierīcei tiek konstatēts rūpnīcas brāķis, remonts ir bez maksas.
Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums personīgi, rakstot uz epastu [email protected], norādot remonta numuru.

Ar cieņu
"MTTC Latvija"