www.sudzibas.lv MTTC Izrobots telefons

MTTC - Izrobots telefons

Uz Latviju aizsūtīju telefonu garantijas remontam Bite.lv. Viņi nosūtīja to uz Mttc, ar ko viņiem līgums.
Rezultātā šodien saņemu telefonu atpakaļ. Viss vienos robos. Sekoju līdzi remonta gaitai un aprakstam. Remonta beigās tika pievienots vārds "robi". Pēc komata. Man šoks. Rakstīju tiem, ka atsakos tādu preci pieņemt, viņi man atbild, ka prece tāda bija. Kas, man telefonu jābildē pat pirms nodošanas remontā?
Telefonu sūtīju pa garantiju, tam tika atzīts, ka telefons esot dabūjis kaut kādu mitrumu un tagad garantija beidzas, varot piedāvāt maksas remontu. Piekritu summai 25 eiro. Rēķinā tika atsūtīts 27, kas pēc mana jautājuma izrādījās "kļūdiņa". Pēc šīs summas samaksas man saka, ka iespējams, ka telefons var nedarboties. Rezultātā man ir robains telefons ar noskrāpētu ekrānu līdz nemaņai., Izskatās, it kā kāds ar naidu būtu to telefonu skrubinājis. Un paneļa vāciņš ar līmlenti uzlīmēts. Un ko man iesākt? Prece sabojāta, arī nauda samaksāta..