www.sudzibas.lv MTTC Garantijas remonts

MTTC - Garantijas remonts

Nodevu garantijā mobilo telefonu, pēkšņi ekrāns palika balts ar svītrām. Šodien saņēmu zvanu no MTTC. Man pateica, ka nav ražotāja vaina, ka pati telefonu esmu nometusi zemē un ekrāns ir saplīsis, tas esot jāmaiņot par naudu, kaut gan es remontā telefonu nodevu ar pilnīgi veselu ekrānu, tagad viņi man atsūtīja bildi, kur redzams ka telefonam ir saplīsis ekrāns. Piedāvāja nomainīt ekrānu par dārgāku naudu nekā pats telefons maksā. Sazvanot MTTC, pateicu viņiem, ka telefonu nodevu ar pilnīgi veselu ekrānu, uz ko viņi man atbildēja, ka ekrāns ir bijis sasists. Es man liekas zinu kādā stāvoklī nodevu telefonu, bet viņi man tik maļ, ka ekrāns ir nodots sasists. Garantijas kvīti gan nekas nav minēts par to ka ekrāns ir sists. Labi, ka pirms nodošanas garantijā, es savu telefonu nofotografēju. Arī TELE2 piezvanīju un izstāstīju situāciju, viņi tikai noteica, lai zvanu firmai, kura remontē un pretenzijas pret viņiem ceļ. Ieteicu, lai TELE2 izvērtē ar kādām kompānijām sadarbojās un palasa sūdzības ko par šo firmu raksta, man TELE2 operatore tikai noteica, ka tie kas šīs sūdzības raksta ir neapmierināti ļautiņi un tās nav patiesas.

K kaspars12345 17.02.2015

Pie telefona nodošanas jābūt pieņemšanas nodošanas aktam, kurā uzrādīts kādā komplektācijā un stāvoklī aparāts tiek nodots garantijas remontam.