www.sudzibas.lv MTTC Drausmīgs serviss

MTTC - Drausmīgs serviss

Vienkārši drausmīgas kvalitātes telefonu serviss.
Nodevu telefonu, kuram nestrādāja mikrofons. Atnāca telefons atpakaļ, telefons vienkārši vairs vispār neslēdzās iekšā, ja ieslēdzās, tad pie mazākās kustības izslēdzās. Nodevu atkal, prasīja man arī lādētāju (ja nu tas ir beigts - kādā gan sakarā interesanti), joka pēc iedevu, pēc nedēļas šie man zvana - saka, problēma ir tajā, ka ir neoriģinālais USB vads. Protams, telefons gan tagad strādā, ir sataisīts, bet tāpēc, ka neesot oriģinālais USB kabelis garantija esot zudusi. Lieki piebilst, ka nekur nekāda tāda punkta nav. Stundu man mēģināja iestāstīt, ka telefons esot sabojāts dēļ kabeļa, bet uz argumentu, kāpēc tad tagad pēkšņi tagad ar to pašu kabeli viss strādā neko pateikt nevarēja. Labi, laika man nebija krāmēties ar viņiem, telefons strādāja, man viņš arī bija ļoti vajadzīgs, negribēju neko kasīties. Uz vietas īpaši telefonu nepētīju, tik pēc kāda laika lietošanas piefiksēju, ka visa iekša zem ekrāna ir vienos putekļos. Kad nesu šiem atpakaļ, šie mani šuj nost un saka, ka tas esot manas vainas dēļ - es neuzmanīgi lietojot (interesanti kā tieši neuzmanīgi lietojot zem korpusa var dabūt tādu putekļu kaudzi), lai gan skaidri ir redzams tas, ka tie putekļi tur ir viņu mehāniķu līkrocību, pohujisma vai abu dēļ. Patiesībā ir tāda, ka tie servisa cilvēki ir vai nu nekompetenti idioti vai veiksmīgi tādus tēlo, turklāt spriežot pēc pēdējā - savu servisu veic gaterī pie ripzāģa vai arī kādā vecā šrotā. Un skumjākais ir tas, ka Tele 2 pirktiem telefoniem jau nav izvēles - ir tikai MTTC.

J

N nautilus 05.08.2013

kad es gāju labot savu telefonu uz MTTC, man salaboja to, ko vajag, bet kopumā telefons sāka izslēgties kad vien vēlas, ļot bieži uzkārās, kaut gan iepriekš tādu problēmu nebija. būtu jau jāaiznes vēlreiz, lai izlabo, bet tomēr to neizdarīju, jo paliktu vispār bez telefona.

T T.R. 03.01.2014

Tele2, bite un lmt pirktus telefonus var labot arī Trodeks servisā, nodot var jebkurā Trodeksā vai, ja ātrāk vajag Mūkusalas ielas servisā. Cik esmu gājis ar dažādiem telefoniem un pirktiem pie daźādiem pārdevējiem vienmēr viss ir salabots pa garantiju.