www.sudzibas.lv Motorolleris Kvalitate / Garantija

Motorolleris - Kvalitate / Garantija

Nopirkam pavisam jaunu motorelleri, jau kad ar vinu braucam pirmaja diena uz majam, vins nespeja pavilkt un visu laiku slapa nost :( Vedam lai parbauda akumulatoru. Par to no mums noplesa 10 ls, kautgan tas ir garantijas remonts. Aizvedam majas uz atkal ta pati vaina. Vedam otreiz, ta pati situacija :( Abas reizes mums neizdarija atzimes garantijas talona, bet toties panema naudu un neiedeva ceku ( . Tresaja reize kategoriski iebildam maksat. Motorolleri dabujam atpakal ar atslegtu vienu tuvo un vienu talo gaismu, jo redziet akumulators nespej uzturet visas rupnica paredzetas lampas.
Kad iesniedzam rakstisku pieprasijumu lai mums samaina motorolleri, vai lai atdod naudu, mums atsutija vestuli ar tekstu ka mes nemaz neesam griezusies ar garantiju pie viniem :( NEPERKAT MOTOROLLERUS SKUTERU CENTRA !!!

K

K kaspars 22.05.2008

Tā jau ir ar tiem ķīnas motorolleriem...

I imka 24.05.2008

Ja akumulators ir beigts vai pašvaku, tad tu nekad savā mūžā nespētu to iedarbināt. Jo pie iedarbināšanas procesa tiek patērēta strāva, kas desmitiem reižu pārsniedz to daudzumu, kas patērējas darbinot lampas un visas citas figņas. Un motoram strādājot strāva nemaz netiek ņemta no akumulatora, bet gan no ģeneratora kurš arī veic tā akumulatora uzlādi. Tad drīzāk iespējams, ka tas ģenerators neveic savus darbus kā nepieciešams.
Tapē arī nekad tiem tur murmuļiem nevajag teikt, lai kautko pārbauda, vnk saki neiet, slāspst lai maina punkts un cauri :)

J Ju 24.05.2008

Этот центр просто позорище!!! В обьявлении стоит 450 лат, ты звонишь в центр называешь марку, спрашиваешь соответствует ли цена - тебе отвечают *да* - но когда ты приезжаешь к ним оказыветься что цена БОЛЕЕ 550 лат!!! И в ответ на твое возмущение они усмехаются и говорят что типо ошиблись. И все исправят. А обьявления продолжают висеть месяцами и если им позвонить еще раз - то они опять говорят что цены правильные. Испортили уроды ребенку праздник и нам настроение.

A Arnis 05.06.2008

cilv'eki esiet modri un tie's'am nelieniet uz to sk'uteru centru pats esmu iepircies, nesaprotu ka tie murmu'li vel strada.

A Agris 11.06.2008

kura gada motorollerus juus esat nopirkuši, ja pagajušā gada tad viņiem puse partija bija brāķēta.Kad lieta nonāca gandrīz līdz tiesai, tad man rolleri samainīja, vajag braukt augumā pa pilnu programmu, savādāk neko nepanāksiet.

M MartinsJurcins 23.03.2009

Nopirku činas ražoto skūteri čettaktīgo, Pus gadu pabraucu, pēc tam rodas problēmas, ar signslizācīju, ar aizdedzi, iedarbināšanas veits, Esmu jau divas reizes caur veikalu, pagrantijas laikā bet ne ilgi normāli var izmantot savu braucamo.
Braucot, pēc 2, tūkstošiem kilometrim, vienalga pēc remonta, braucot notiekas, tad nepitiek degvielas, uz norādītiem kilometriem. 5 litri uz simts pilnībā, bet 200 kilometru ar pieciem litriem nevar nobraukt. Ražotājs ražo tikai, lai nopelnītos nepadomā tālāko braucamo izmantošnanu, sākotnēji vis normāli, tad sākas pēc 30 kilometriem ar benzīna padevi, kad brauc lēnāk jūt ka benzīns, vai karbarators, itkā gaisu raun kad noņem gāzi automātiski un mazliet atkla mazu gāzi, tad jūt ka ražotājs nav apdomājis, ar detaļu maņu, un nodrošinājumu. Detaļas pašam jāpēr, bra''kus nesūta atpakaļ, no kurienes nāk ražojums.
Uzskatu ka ķinas ražojums, ir brāķis ka pilnībā neiet kā vajag kā norādīts. 15. gadus ar mopēdiem nobraucis, bet vienmēr iegrābos, tagad tādus vairs nepirkšu, tie skaitās kā atkritumi kas nepilnvērtīgi ražotājam, pārdotd latvijā daudzumā nepadomā vai pie mums izturēs braucamais. Pats galvenais, karbarators, motors aizdedze starteis svece melna automātika nepinvērtīga .
Kurš tad īsti ir labs braucamais, uzrakstiet, Lūgums atrakstiet

A Andris 26.06.2009

Labāk nopirkt jau iebrauktu (lietotu) aprilia. Izmaksas ka jaunam kinietim, bet ekspluatacijas/ remonta izmaksas nesalidzinami zemakas.

J juris 25.01.2010

Es iesaku Gilera.Piagio! Aprillia ir dargi remonti un ir jalabo 2x biezak ka Gilera! Noshkibajiem pats labakais ir Keeway! tikai 2 taktu!