Moneytex SIA - Zagļi

Nekādā gadījumā neaizņematies no moneytex naudu, vai reģistrējaties, jo kas strādā krāpnieku kantorī, pateiks, ka esiet Jūs krāpnieks, ja paprasīsiet, kāpēc Jums tika atteikts kredīts, Tā arī Jums tiks pateikts, JŪS NODARBOJATIES AR KRĀPNIECĪBU, protams biju šokā:D

Cik esmu dzirdējis, ka kantoris naudu neaizdos, bet savāks no Jums par reģistrēšanos.

N

A Andra 12.07.2011

Moneytex izsniedz aizdevumus tiem kuru reālā finansu situācija nav tik slikta lai nevarētu izsniegt!
Uzņēmums Moneytex nav vainojams Jūsu sliktajā finansu situācijā!
Ja mums izsniegtos kredītus neatgriež mēs taču nerakstam sūdzības!

S saule 12.07.2011

Kā Tu zini, ka Jums neatgriež kredītu?

? ??? 13.07.2011

Bet reklamējat, ka aizdodat visiem...Ko melojat?

A Aleks 17.07.2011

SIs Moneytex tiesam ir krapn ieki, ko vini te dirs ka aizdod? Man ideala kreditvesture, parskaitiju naudu un man raksta ka ne, nedosim. Tadus sudus vajag saut nost.

I Inta 17.07.2011

Man ta pat ir idiala kreditu vesture, parskaitiju komisijas maksu, bet atteica. Laikam tiesam krapnieki

A Arcis 18.07.2011

Pilnībā piekrītu! cien.Moneytex, loģiski domājot, vai tad cilvēkam, kuram ir ļoti laba finanšu situācija, būs vajadzīgs aizdevums??? Domāt vajag, ko rakstat.

R RRRRRRRRR 21.07.2011

Man arī kredītu attieca, atbildēja, ka saskaņā ar uzņēmuma darbības stratēģiju un LR likumdošanas maiņu kredītiestādēs, kas stāsies spēkā no 01.11.2011., atkārtoti kredītam varēšu pieteikties pēc 3 mēnešiem!!! Idioti!!! Tak nejēdz, ko paši runā!!!

I Innesa27 25.07.2011

Nēsmu ņemusi kredītu nevienā iestādē, oficiāli ienākumi 700LVL mēnesī, kredītvestu tīra, jo nav ņemts neviens aizdevums, manu pieteikumu izvērtēja 2. dienas, bet ateikuma iemeslis mēs diemžel nevar piedāvāt Jums atbilstošu aizdevumu, tad jautājums, kam Jūs varat, vai tikai pelnaties uz komisijas maksām, kā visi lielakie aizdevēji, jo Latvijā izsniedz tikai banku paterinā kredītus un atros sms, kredītus, tad jau labāk aizdevumu kārtos Vācijas kredītkomānijās vai caur Liktenšteinas bankai.

, ,,,, 26.07.2011

Es iesniedzi sūdzību PTAC par krāpniecību, PTAC divu nedēļu laikā sniedza atbildi, ka lietu nodos ekonomikas policijai.

Z Zinātājs 26.07.2011

Paši vien esat vainīgi, ka izmantojat šo monišaraškinu pakalpojumus! 20 gadu laikā tomēr vajadzēja nākt kādai apskaidrībai, ka tie ir tikai prasti cietumnieku jociņi!

A Andra 27.07.2011

Cien.Sūdzības iesniedzēji!

Uzņēmus Moneytex ir izstrādājis skaidrus noteikumus, nevienu nemaldina un darbojas saskaņā ar likumdošanu!
Aizdevumi tiek izsniegti tiem reģistrantiem kuru finansuālā situācija to pieļauj.
Uzņēmums rīkojas ar savu naudu un ir tiesīgs izlemt kam izsniegt un kam atteikt.
Uzskatām ka nav korekti rakstīt negācijas tikai tāpēc ka kādam aizdevums ir atteikts bet citam nē.
Šajā uzņēmējdarbības jomā katru dienu būs kāds kam tiek aizdevums piešķirts un kam atteikts!

Ar cieņu Moneytex!

, ,,,, 28.07.2011

Da nedirs, PTAC par Jums jau ir sdzba uzrakstta

F Forši 29.07.2011

Paldies par pieteikšanos kredītam!
Lai pabeigtu reģistrāciju Jums saskaņā ar izvēlēto aizdevuma summu jāpārskaita konta identifikācijas un pieteikuma izskatīšanas maksa 1.00 Ls uz norādīto kontu ar sekojošu informāciju

SIA Moneytex
Reģ.Nr.40103384579
A/S Swedbanka, HABALV22
LV72HABA0551029995292
Informācija saņēmējam: apstiprinu reģistrāciju ar ID:5645

Tiklīdz būsim saņēmuši konta identifikācijas maksu, mūsu kredīt analītiķi izskatīs Jūsu pieteikumu un iespējams piešķirs aizdevumu

F Forši 29.07.2011

Paldies par pieteikšanos kredītam!
Lai pabeigtu reģistrāciju Jums saskaņā ar izvēlēto aizdevuma summu jāpārskaita konta identifikācijas un pieteikuma izskatīšanas maksa 13.00 Ls uz norādīto kontu ar sekojošu informāciju

SIA Moneytex
Reģ.Nr.40103384579
A/S Swedbanka, HABALV22
LV72HABA0551029995292
Informācija saņēmējam: apstiprinu reģistrāciju ar ID:5646

K Kārlis 29.07.2011

Arī es domāju, ak tā ir krāpniecība! Ja kompānija vēlas, lai viņai būtu laba money aprite, tad;
1) - nevajadzētu būt kaut kādai izskatīšanas maksai, jo kompānija pelna aju ar aizdevuma %!
2) - nevajag atšūt maksātspējīgos ( spriežot pēc komentāriem) arī ar tīru reputāciju!
3) - normāla kompānija tagad te visiem atvainotos, bet ne aizstāvētu visos komentos sevi un paziņotu, ka pilnībā maina visu un pieteikuma izskatīšana ir bez maksas!
Tādas maans domas!

L Linda 05.08.2011

Cien.Kaitnieks!

Šeit ir tikai viens cilvēks kurš īsti nedraudzējas ar savu prātu un cenšas mūs nomelnot rakstot sūdzības no dažādiem e-pastiem.
Laikam šai personai reālajā dzīvē īsti nav ar ko parunāt!
Izsakām tev līdzjūtību!

Moneytex

E Esesesseseseseses 05.08.2011

Linda, a Tu PADLA darbojies zem vairākiem nikiem, : Rinalds, Antra ...! Gan jau Tevi, kurva, kāds izdrāzīs tā riktīgi, maita jobanā!

T ToLindai 05.08.2011

A Jūs zinājāt, Linda liek sūdzības par citiem kredītiem, kā saka nomēlno! Lindai sprangu jāsalaiž