Moneytex SIA - Krāpnieki

Gribu Jūs pabrīdināt nereģistrējaties no moneytex.com mājas lapas, ko tā pat Jums neiedos, bet gan iekasēs no Jums reģistrācijas maksu, kura arī nav maziņa summa. Mājas lapā ir piesolīts, viskaut kas, viņi tak meklē, muļķus, utt. Tas jau nav tikai ar mani, draugiem ta pat attieca, kat ar kredīt vēsturi ir viss ok. Krāpnieku kompānija pat atsakās komentēt, kāpēc ir atteikts kredīts, tad ir skaidrs, ka iekasē komisijas naudu. Zagļi!!!

A Andra 12.07.2011

Moneytex izsniedz aizdevumus tiem kuru reālā finansu situācija nav tik slikta lai nevarētu izsniegt!
Uzņēmums Moneytex nav vainojams Jūsu sliktajā finansu situācijā!
Ja mums izsniegtos kredītus neatgriež mēs taču nerakstam sūdzības!

A Aleks 17.07.2011

Ei ti Rinalds, davai vstretimsja. Ja tebe tak kredit zasunu gluboko i nadolgo, cto bolwe nezahocew nakalivatj ljudei. Ti ze skatina na vstrecu ne pridew, kiwka tonka, govnopirdeznik latiwskij, tebja skota mocitj nado so vsei komandoi vorov i urodov.

L Linda 05.08.2011

Cien.Kaitnieks!

Šeit ir tikai viens cilvēks kurš īsti nedraudzējas ar savu prātu un cenšas mūs nomelnot rakstot sūdzības no dažādiem e-pastiem.
Laikam šai personai reālajā dzīvē īsti nav ar ko parunāt!
Izsakām tev līdzjūtību!

Moneytex

T ToLindai 05.08.2011

Nu Linda nedirs, tiešām sūdzību ielika taisnību, Jūs esiet krāpnieki! Sen jau pārbaudīts

T ToLinda 05.08.2011

Laikam lohi iet mazumā, ja darbinieki sevi sāk slavēt.Šie cietumnieku izdomātie naudas izkrāpšanas paņēmieni bija modē gadus desmit atpakaļ, tagad nāksies izgudrot kaut ko svaigāku, jo tauta vairs neuzticas šiem "labdariem".

E Esesesseseseseses 05.08.2011

Kas slēpjas aiz vārda LINDA??? Moš pats tās pļērgas Moneytex vadītājs? Sist ar beisbola nūju vajadzētu šitādas LINDAS un pārējos mērgļus-krāpniekus!