www.sudzibas.lv Moneytex SIA uzmanāties no krāpniekiem

Moneytex SIA - uzmanāties no krāpniekiem

Visiem iesaku griezties PTAC uz uzrakstīt par Moneytex.com ka kantoris izkrāpj naudu par reģistrēšanos, Es pats PTAC uzrakstīju uz emailu iesniegumu, lai pārbauda kantori par maldināšanu. Man divu nedēļu laikā atbildēja, ka ir uzsākta pārbaude, un lieta arī ir nodota policijai par krāpniecību. Iesaku visiem to darīt, jo vairāk uzrakstīs, jo labāk būs aizklapēs ciet.

Un gribu pateikt to, ka Moneytex.com šeit liek sūdzības, par smscredit.lv vivus.lv utt. Moneytex.com grib nomelnot citas kredītu iestādes.

V

A Andra 27.07.2011

Cien.Sūdzības iesniedzēj!

Uzņēmus Moneytex ir izstrādājis skaidrus noteikumus, nevienu nemaldina un darbojas saskaņā ar likumdošanu!
Aizdevumi tiek izsniegti tiem reģistrantiem kuru finansuālā situācija to pieļauj.
Uzņēmums rīkojas ar savu naudu un ir tiesīgs izlemt kam izsniegt un kam atteikt.
Uzskatām ka nav korekti rakstīt negācijas tikai tāpēc ka kādam aizdevums ir atteikts bet citam nē.
Šajā uzņēmējdarbības jomā katru dienu būs kāds kam tiek aizdevums piešķirts un kam atteikts!

Ar cieņu Moneytex!

L Laura 28.07.2011

Da moneytex ir krāpnieki, lai tagad nediršs

L Linda 05.08.2011

Cien.Kaitnieks!

Šeit ir tikai viens cilvēks kurš īsti nedraudzējas ar savu prātu un cenšas mūs nomelnot rakstot sūdzības no dažādiem e-pastiem.
Laikam šai personai reālajā dzīvē īsti nav ar ko parunāt!
Izsakām tev līdzjūtību!

Moneytex

R rrggrgrgr 10.08.2011

un ko tad jus gribat ka visi kas pie jums piesakas ir maksat nespejigi?
man pazistams kurs dzive nav nekadus kreditus vel nemis un kuram vesture ir ideala, oficiala alga pec nodokliem 530ls, un neiedeva 200ls kreditu, dirseju bars un nekas cits!!

E Esesesseseseseses 10.08.2011

Andra un Linda, domāju, ka viena un tā pati persona! Pietiek dirst un apkrāpt cilvēkus, jo ja viņi atradīs JŪS - BŪS DRŪMI! Zārks vien palīdzēs!

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.