www.sudzibas.lv Moneytex SIA Ja citi nedod, mēs dosim!

Moneytex SIA - Ja citi nedod, mēs dosim!

Moneytex.com jau mājas lapā izmainija uzrakstu vecais bija Ja citi nedod, mēs dosim. A tagad mājas lapā Ja citi nedos, mēs iespējams dosim! Muļķības nedos viņi Jums naudu, iesaku Jums no sākuma izlasīt par moneytex.com atsauksmes. Moneytex paši šeit raksta sūdzības par citām kredītiestādēm, tipa to būtu rakstījuši klienti. Kantoris uzdzīvojās uz reģistrācijas maksājuma naudu.

I

A Andra 28.07.2011

Cien.Cilvēks.

Mēs saprotam ka esam atteikuši tev aizdevumu un dziļi dvēselē aizskāruši, tai pat laikā saprotam arī, ka visas sūdzības kas šeit ir uzrakstītas esi ievietojusi tu viena cienītā, kas norāda uz neveselo domāšanu.
Taču, tā kā šeit ir vieta kur bez kontroles un jebkādas atbildības vari brīvi celt negācijas par jeb ko un jebkuru cerībā ka paša dzīve no tā kļūs labāka, tad uz priekšu.
Iedomājies, kā tev būtu, ja mēs šeit sāktu publicēt tavu nodarbošanos un atsauksmes saistībā ar to, jo, mēs jau esam noskaidrojuši kas tu esi?

N Noriebies 01.08.2011

Tas, ka Jūs izkrāpjat naudu, gan ir fakts. Ja kas - varu aci pret aci atbildēt par saviem vārdiem un ar pierādījumiem.

. ... 01.08.2011

Pilnīgi piekrītu krāpnieku kantoris!

L Linda 05.08.2011

Cien.Kaitnieks!

Šeit ir tikai viens cilvēks kurš īsti nedraudzējas ar savu prātu un cenšas mūs nomelnot rakstot sūdzības no dažādiem e-pastiem.
Laikam šai personai reālajā dzīvē īsti nav ar ko parunāt!
Izsakām tev līdzjūtību!

Moneytex

R rrggrgrgr 10.08.2011

ir ir krapnieku kantoris, pirmaja reize es viniem iemaksaju diezgan lielu to naudu, jo summu vajadzeja palielu, tagad nodomaju joka pec pameginat mazu summu panemt, kur nav tik liela ta iemaksa javeic, un tur man uzmeta logu ka es jau viniem melnaja liste kaut kada esu!nu vismaz vienreiz kad izkrapa naudu otrreiz to nedara, ieliek sava melnaja saraksta!!!recigi..