Moneytex SIA - Krāpnieki

Gribu Jūs pabrīdināt nereģistrējaties no moneytex.com mājas lapas, ko tā pat Jums neiedos, bet gan iekasēs no Jums reģistrācijas maksu, kura arī nav maziņa summa. Mājas lapā ir piesolīts, viskaut kas, viņi tak meklē, muļķus, utt. Tas jau nav tikai ar mani, draugiem ta pat attieca, kat ar kredīt vēsturi ir viss ok. Krāpnieku kompānija pat atsakās komentēt, kāpēc ir atteikts kredīts, tad ir skaidrs, ka iekasē komisijas naudu. Zagļi!!!

! !!! 07.07.2011

Mani arī apčakarēja!!!Solīt sola, bet nedeva!

M Muļķiem 07.07.2011

Tas pierāda to ka rakstīt esi iemācījies, bet lasīt vēl nē.Šinī portālā ir simtiem sūdzību par visiem iespējamajiem krāpniekiem, bet tu kāp tik uz tā paša grābekļa vēlreiz. Ir teiciens, ka muļķus pat baznīcā sitot!

N Neteikšu 07.07.2011

Jo muļķis pats strādā krāpnieku kantorī:D

A Andra 12.07.2011

Moneytex izsniedz aizdevumus tiem kuru reālā finansu situācija nav tik slikta lai nevarētu izsniegt!
Uzņēmums Moneytex nav vainojams Jūsu sliktajā finansu situācijā!
Ja mums izsniegtos kredītus neatgriež mēs taču nerakstam sūdzības!

A Andra 27.07.2011

Cien.Sūdzības iesniedzēj!

Uzņēmus Moneytex ir izstrādājis skaidrus noteikumus, nevienu nemaldina un darbojas saskaņā ar likumdošanu!
Aizdevumi tiek izsniegti tiem reģistrantiem kuru finansuālā situācija to pieļauj.
Uzņēmums rīkojas ar savu naudu un ir tiesīgs izlemt kam izsniegt un kam atteikt.
Uzskatām ka nav korekti rakstīt negācijas tikai tāpēc ka kādam aizdevums ir atteikts bet citam nē.
Šajā uzņēmējdarbības jomā katru dienu būs kāds kam tiek aizdevums piešķirts un kam atteikts!

Ar cieņu Moneytex!