www.sudzibas.lv Mon Platin Krāpniecība

Mon Platin - Krāpniecība

Skaistumkopšanas salons t.s. Skaistuma Akadēmija Mon Platin pozicionē sevi kā ārstniecības iestādi un tās meitenes, kas strāda par kosmetologijas speciālistēm, neskatoties uz to, ka viņu izglītība ir 3 dienu kursi Mon Platin firmā. Nekur nav redzamas diplomu un sertifikātu kopijas. Procedūra nesākas pēc dermatologa vai kosmetologa konsultācijas. Ja kosmetologiskie līdzekļi ir ārstējoši, tad tie noteikti neder visiem. Zāles var labi derēt vienam, var nodarīt kaitējumu otram. Mon Platin akcijas gadījums ir līdzīgs tam, ka visiem sirds slimniekiem tiek piedāvāts nopirkt koferi ar korvalolu. Vieniem tas ir labs, citiem pat nāve. Nekad nav tā, ka zāles ir universālas visem.
Produkcijai kā tādai nebūtu ne vainas. Tā ir lētā Izraelas kosmētika. Interneta veikalā
E- bay to komplektu var nopirkt par 100 dolāriem. Ja tur tiešām ir kaviārs, tad jāatceras, ka kaviārs ir alerģēns.
Un vēl..... Lai izlēgtu modrību un gribasspēku un Jūs sniegtu visas viņiem vajadzīgas ziņas un parakstītu visus papīrus tiek izmantotas psihotropās vielas (maskā, kremā, tējā, kafijā) + hipnotiskā NLP.

D

D Dislike 13.01.2014

Nesaprotu, kāds labums E- bay vai pašam ražotājam pardot komplektu par 10 reizes zemāku cenu. Kurš vēlas bankrotēt?

E Elīna Puriņa 25.01.2014

Psihotropas vielas? Atvainojos, esmu pati tur strādājusi, neesmu redzejusi, ka liekas kafijā, tējā psihotropas vielas. :D muļķības. Šo kafiju, ko taisa tikai VIP klientēm, dzeram arī paši mēs-darbinieki! Atvainojos, bet psihotropo vielu ietekmē mēs nespētu pastrādāt! ;)

K Kitija 123 29.01.2014

Garšīga kafija, man kā apmeklētājai patika. Un arī nekāda psihotropā efekta no tās nejutu. Kāds laikam teļuku par daudz skatās. Foršas procedūras, žēl kā atkārtoti nevar nākt, es labprāt vēlreiz aizietu. Meitenes tur arī foršas strādā, nabadzītes, pēc tam tādas pasakas par sevi jāklausās

L lilly 29.01.2014

Acimtredzot kitija123 ir jauns monplatin profils, savu izdzēsuši :)))

K Kitija 123 31.01.2014

Un lilly acīmredzot ir viens no tā saucamiem heiteru profiliem. Tiešām lika uzsmaidīt pieņēmums par manu piederību mon platinam, laikam jājutās glaimotai. Tāpēc vien, ka man kafija garšoja esmu jau viena no viņiem, tas ir tik loģiski smiekli nāk.

A amy 10.04.2014

K krejvin2 23.04.2014

Народ не слушайте этих дурачков!!! Mon Platin предлагают бесплатные працедуры а почему бы и не сходить ! вы хотите быть вечной уродиной ? Я думаю что нет!!! Многие женщины девушки пользуются косметикой которая им не свойственна! В Mon Platin вам от сердца подскажут что лудше вам падойдет и это не развод как тут все пишут . Нет это не развод и ни какие ни психологические атаки!!! все негативные высказывание опублекованые здесь содержат зависть и нацизм против русских.

Уважаемые женщины и девушки не нада себе навязывать в голову те отзывы которые содержат нигатив к Mon Platin ! попробуйте на себе ни кто вас не соберается обманывать !

У меня много подружек которые часто посещяют этот салон и уж поверьте они довольны качеством по сей день.